Куди податись в останній місяць літа: 11 найцікавіших подій серпня

1768

У останній місяць літа зовсім не хочеться сидіти вдома. Добірка 10 найцікавіших подій серпня підкаже вам, в яке з Українських міст поїхати, щоб гарантовано круто провести час!

«Бандерштат».

Сайт bandershtat.org.ua

Фестиваль відбувадеться 4-6 серпня у Луцьку. Він має 10-річну історію та відрізняється від усіх інших фестивалів України. Він безалкогольний, адже метою фестивалю є виховання здорової молоді. А також там діє безкоштовне наметове містечко.

Фестиваль фарб Холі

Сайт www.holi.in.uа

Київ, 12-13 серпня. Організатори обіцяють зробити цей фестиваль найяскравішою подією столиці. Декілька тисяч людей приймуть участь у фестивалі фарб Холі на ВДНГ. Також на учасників чекає купа різних конкурсів та музика від відомих українських ді-джеїв.

Фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest»

Сайт shefest.org.ua

12-13 серпня. Він відбувається на батьківщині Тараса Григоровича у селі Моринці на Черкащині. Захід покликаний показати Шевченка у різних подобах і образах, аби розповісти, наскільки незвичайним та цікавим насправді був український геній. А також поєднати мистецтво традиційно українське із сучасним та зрозумілим кожному.

«Дорога на Схід»

Сайт zhadancharity.org.ua

18-19 серпня, Ізюм. Цей фестиваль відбувається на Харківщині і також відрізняється від усіх інших українських фестивалів. «Дорога на Схід» організована Сергієм Жаданом – поетом, письменником та музикантом родом із Харкова.

Назва фестивалю говорить сама за себе. Не варто й розповідати, наскільки важливі такі фестивалі на Сході України. Програма заходу, окрім літератури та музики. Включає в себе театральні постановки. Українські митці уже третій рік поспіль відправляються у «Дорогу на Схід».

Zaxidfest

Сайт zaxidfest.com

Біля Львову 18-20 серпня. Фестиваль «Захід» є чи не найвідомішим музичним фестивалем України. Адже саме він привозить до нас знаменитих музикантів не тільки з батьківщини, але і з-за кордону. Фестиваль, як і належить заходам такого рівня, поділяється на три сцени: головна, рок та інді. За три дні учасники заходу матимуть можливість прослухати більше 50 гуртів, серед яких всесвітньо відомі EnterShikari.

День Незалежності

24 серпня. Київ, Львів та інші міста. З нагоди 26-ї річниці Незалежності України 24 серпня у Києві пройде парад військової техніки, а у Львові стартує проект Українська пісня. Окрім цього, у Києві обіцяють декілька локацій із різною святковою програмою, про яку нам розкажуть пізніше. Але якщо ви надумали відвідати у серпні столицю, то саме у цей час ви точно знайдете чим себе зайняти. У Львові також обіцяють цікаву програму і запрошують оцінити музичний проект.

Koktebel Jazz Festival

Сайт koktebel.info

Чорноморськ 24-27 серпня. Koktebel Jazz Festival – ще один із найстаріших фестивалів України високої якості на рівні із «Західфестом». Раніше він проводився на півострові Крим, але тепер український фестиваль оселився в Одеській області і продовжує розвиватись, адже їх мотивує любов до якісної музики та Чорного Моря.

«Схід-Рок»

Сайт cxidpok.com

25-26 серпня, Тростянець, фортеця «Круглий Двір». Ще один крутий фестиваль на Сході України розгорнеться з наметовим містечком та якісною музикою. На фестивалі виступнять такі українські відоміартисти, як Сергій Бабкін, Антитіла, Pianoбой. Також завітають LeBasour з Італії та багато інших музикантів

Z-Games

Сайт z-games.com.ua

Одеса (Затока), 21-27 серпня. Фестиваль біля моря, на якому вас чекають екстремальні види спорту, жива музика від українських і закордонних виконавців, пляжні вечірки – все, щоб ви занурились у атмосферу серф-тусовки не десь в Каліфорнії, а прямо на березі Чорного моря.

«Дні Мистецтва Перфоманс»

Сайт dzyga.com

Львів, з 28 серпня. Дні Мистецтва Перфоманс у Львові – єдиний фестиваль арт-перфомансу в Україні. Він відбувається вже майже десять років і демонструє унікальні перфомативні практики. Дні Мистецтва Перфоманс організовують  Інститут Актуального Мистецтва та Мистецьке об’єднання «Дзиґа». Якщо вирішите завітати у Львів у останні дні серпня, він точно залишить вам приємні спогади про кінець цього літа.

Фестиваль «Княжий».

ФБ KniazhyiFest

19-20 серпня – с. Заріччя, Володимир-Волинський район. «КНЯЖИЙ» – новий фестиваль на культурній мапі України, котрий цьогоріч відбудеться вперше, поблизу стародавнього міста Володимир-Волинський. Фестиваль “Княжий” – це тільки якісна музика, масштабна історична реконструкція бою княжих часів та видовищні театралізовані дійства. Це можливість спробувати себе у ремеслах своїх предків, нагода придбати унікальні сувеніри.

автор Вікторія Демидюк спеціально для vsviti.com.ua


• не пропусти• новини партнерів