Снігове вбрання дуже пасує нашій природі.
І поки не розтанула ця чудова казка, поспішайте на фотосесію, щоб зафіксувати химерні фантазії природи.
Українські Карпати у будь-яку пору року радують своєю могутньою красою. Але взимку природа вражає своїм майстерним умінням грати всього двома кольорами – синім та білим.
Зимовий ліс виглядає заворожуюче. Ось вона, первозданна природа, де людині випала роль мовчазного споглядача гірського хребта, в околицях озера Несамовите. Взимку воно виглядає як засніжена галявина, але якщо потрапите сюди, не треба кидати каміння: є легенда, що озеро відповідає за погоду. І якщо його потривожити, може початися негода. Взимку воно спить під льодом, але хто зна…
Знайомтеся, Піп Іван Чорногірський у святковій «сутані» з відтінком рожевого. Якщо ви любите гірські походи і не боїтеся замерзнути, примкніть до групи таких самих відчайдухів і вирушайте підкорювати вершини Карпат.
А ось як виглядає в обіймах зими морське око Карпатських гір – легендарне озеро Синевир. Холоду не під силу скувати його 24-метрову глибину.
Світанки і заходи сонця додають в холодні барви зими теплі тони, змінюючи вершини і плато, створюючи відчуття чогось неземного.
Наступна картина, намальована природою – в тонах біло-рожевого зефіру, а будиночок загубився в горах. Ідеальне місце для відлюдника!
А ось цей пейзаж не нагадує вам засніжену галявину з казки «Дванадцять місяців»?
Хочете побачити сутінки у білих вбраннях, вдихнути морозного повітря і порадіти просторам гір? Тоді обирайте зимові Карпати. І ви обов’язково зробите прекрасні фото, якими зможете поділитися з друзями.
Відвідайте водоспад Шипіт у Пилипці. І навіть не думайте, що зима – не найкращий час. Погляньте, яка краса!
Може здатися неймовірним, але карпатські водоспади взимку виглядають більш вражаюче, ніж влітку. На наступному фото – Манявський водоспад на Івано-Франківщині. Це один з найвищих водоспадів в Україні: вода несеться вниз з висоти майже 18 метрів. А зима, сковуючи льодом цього красеня, створює химерні форми.
Непогана ідея – податися в Яремче, подивитися, як виглядає взимку залізничний міст. А можливо, це насправді дорога до Хоґвартсу? Хто знає, на що здатна зима…
Неможливо уявити зимові Карпати без головного гірськолижного курорту країни. Подивіться, як виглядає Буковель з висоти. Присутність людини не порушує величі природи.
В Україні знайдеться чимало місць, які немов переносять у казку. Зима – її найкращий творець. Подивіться на знімки і переконайтеся самі!
Казкові місця
В Україні знайдеться чимало місць, які немов переносять у казку. Зима – її кращий творець. Подивіться на знімки і переконайтеся самі!
Тунель кохання в Клевані як у яскравій зелені літа, так і під білим покривом зими, нагадує дорогу до доброго чарівника.
А це, ймовірно, місця проживання суворих велетнів. Так виглядає взимку Буцький каньйон.
Яка ж казка без замку чи палацу? Замок Любарта в Луцьку на Волині з висоти виглядає, немов іграшковий.
А це зустрічає змерзлих мандрівників замок у Кам’янці-Подільському.
Фантастично виглядають засніжені околиці Запоріжжя. На знімку – Острів Байда (або Мала Хортиця), який знаходиться в руслі Старого Дніпра. У середньовіччі тут розташовувалося містечко-фортеця волинського князя Дмитра Вишневецького на прізвисько Байда, звідки і пішла назва острова. Значення слова “байда” – молодий, неодружений, безтурботний чоловік. Ну а який ж іще міг оселитися на острові?
Недарма кажуть, що природа – найкращий скульптор. Замерзлі води Дніпра – це прекрасний матеріал для створення шедеврів. Таку картину зафіксував фотограф на Канівському водосховищі.
А цей шедевр зима створила спільно з морем. Суворо й химерно! На фото – найпопулярніший пляж Одеси Ланжерон.
Романтика засніжених міст
А тепер зупинимося на міських пейзажах. Вам напевно захочеться частіше гуляти і помічати прекрасне! Або відправитися в зимовий тур.
Чарівність Львова
Не виїжджаючи зі Львова, можна знайти дивовижний сільський колорит старих українських сіл: вирушайте в Шевченківський гай, до Музею народної архітектури та побуту. Дерев’яна церква Миколи Чудотворця – справжнє диво в зимовому одязі.
Переяслав – Хмельницький
За національним колоритом української зими можна податися і в музей просто неба древнього Переяслава, де знаходиться однойменний національно-етнографічний заповідник.
Найкращі краєвиди Києва
Мистецтво фотографії за останній час отримало великі можливості завдяки аерофотозйомці. Ми із задоволенням відкриваємо для себе наш улюблений, древній і вічно юний Київ у нових ракурсах. Погляд з висоти пташиного польоту взимку– це готова зимова листівка!
Так з висоти виглядає Києво-Печерська лавра, припорошена снігом.
Володимирська гірка завжди була улюбленим місцем для фотосесій киян та гостей міста. Зима надає контрасту величній постаті князя.
Одеса взимку
А тепер милуємося краєвидами зимової Одеси. Біле вбрання чудово підкреслює вишукану архітектуру оперного театру. Прямо-таки справжній замок мистецтва!
Одеські пляжі взимку перетворюються на білу пустелю, але чайок це не бентежить, вони все одно відчувають себе у своїй стихії.
Яскраві вкраплення на білому – це індустріальний пейзаж морського порту. Хочете влаштувати тут фотосесію – обов’язково одягайтеся тепліше!
Велике промислове місто Дніпро, монументальні будівлі та маленька качечка на зимівлі. Ось чим вразило це фото. Ви ще не знайшли качечку? Дивіться уважніше…
Парк Глоби – гарне місце для прогулянок і фотосесій у Дніпрі.
Нічний парк імені Шевченка прекрасний у світлі яскравих ліхтарів, а якщо ще знайти вдалий ракурс, фото стане шедевром.
Кременчуцька Нарнія
Для того, щоб зробити унікальні і неповторні знімки взимку, не обов’язково вирушати за тридев’ять земель. Погода і природа самі дадуть вам шанс!
На фото – Кременчук вкритий інеєм: іній здатний все кардинально змінити на краще. Немов за помахом чарівної палички – тендітна біла казка! Прокинувшись вранці, опиняєшся в «Хроніках Нарнії».
Бажаємо, щоб ці знімки принесли вам натхнення. Слідкуйте за примхами зими, робіть свої фото, діліться ними з друзями і користувачами Інтернету, щоб ваші роботи бачило якомога більше людей!
Джерело: igotoworld
• не пропусти
- Третя пречиста, або Введення: дата, традиції, прикмети на Введення
- Прадіди технічного прогресу: 20 геніальних винаходів минулого, які дійшли до нас
- 12 найкращих продуктів, якими можна з користю смакувати зранку
- 10 чудових екранізованих книг, які стали успішними фільмами
- Як підтримати дитину, коли тато на війні? Поради психологині
- Як одягалися українці в холоди сто років тому: фото
- 5 рецептів, щоб смачно завершити осінь: страви з хурмою, журавлиною, сочевицею, гарбузом та дайконом
- 5 нових фільмів до Дня студентів 17 листопада з атмосферою безтурботності
- 5 рецептів домашнього хліба: з дріжджами та без, на заквасці та на кефірі
- Гаражі, підвали, кіоски: 19 фото відомих компаній на початку своєї історії
- 10 коротких творів, які можна прочитати за день і змінити думку про життя
- Вітаміни для мозку і здоров’я: 5 рецептів простих страв, які допоможуть укріпити імунітет