Вийти в люди по-українськи. 7 найцікавіших українських брендів одягу в стилі етно (фото)

1697

0
Купити українську вишиту сукню чи блузку нескладно – на будь-якому ринку вам запропонують кілька десятків на вибір. Та створити вишуканий образ за допомогою вишиванки в час шаленої популярності всього українського – не так просто. Львівський журнал «Закупи» вирішив шукали вишиванки, “в яких ви не загубитесь у натовпі навіть на концерті до Дня незалежності”.

Чернікова

chernokova003

Дизайнерка з Івано-Франківська Люба Чернікова шиє одяг у етностилі вже шостий рік поспіль, але й перші її колекції зараз виглядають актуальними. Соковиті кольори, натуральні матеріали, осучаснені мотиви старовинних вишивок – пальто чи сукня від Чернікової доречні як при святі, так і на щодень.

Скільки коштують: 1350-4500 гривень

Читайте також: Українська етнічна біжутерія: дукачі та згарди або Які прикраси носили наші прабабусі

Дизайн-студія Світло

svitlo10

Джинсова сукня з вишитими об’ємною гладдю на тонкому полотні рукавами, льняні та оксамитові бомбери з рукавами, вишитими традиційними взорами – у колекціях студії змішались докупи етно, вінтаж та сучасні матеріали і крій. Студія, заснована у 2011 році киянками Світланою Кубрак та Наталією Шевчук, починала з аксесуарів та декорів. Та коралі від «Світла» можна придбати й нині – вони добре пасуватимуть до суконь студії.

Отаман

otaman05

Класичний крій, розширена донизу спідниця, яскраві барви вишивки – у сукнях з останньої колекції ательє Отаман ви будете виглядати не гірше, ніж дружина Президента. Але якщо вам більше імпонує вишиванка, то в Отамані теж є з чого обирати.

Скільки коштують: сукня – 3000-7500 гривень, вишиванка – 1650-3800 гривень.

Varenyky Fashion

varenyky003

Іронічна назва вимагає такого ж незвичного підходу до дизайну. Varenyky Fashion вишивають традиційними українськими взорами джинсові куртки, міксують вишивку і камуфляж, пропонують носити вишитий комбінезон замість традиційної вишиванки. Хоча у колекції є й традиційні вишивані сорочки та сукні.

Скільки коштують: 1500-10000 гривень.

Foberini

foberini03

Сукні та вишиванки Foberini мають свій, впізнаваний стиль – пишні рукави щедро зашиті вишивкою, що контрастує із кольором самої сукні.

Скільки коштують: 2700-5900 гривень

Читайте також: Будьте красивими! 5 причин носити українську вишиванку (фото)

Вільні люди

vl001

Вільні люди – це сукні та вишиванки в стилі етно за притомною ціною. Півники, троянди, геометричні узори, традиційний крій, але при цьому виглядають вони сучасно.

Скільки коштують: 1750-1980 гривень

Etno Chic Studio

etno005

Ще одна київська дизайн-студія, що експериментує зі старовинною вишивкою та сучасним кроєм.
• не пропусти• магазин

• новини партнерів