Види та критерії вибору чохлів для смартфона або планшета від Wookie.UA

  116

  Смартфони, планшети та інші електронні гаджети стали невід’ємною частиною сучасного світу. Важко порахувати, як часто ми використовуємо ці пристрої протягом дня. Саме частота експлуатації несе потенційну загрозу для нашої техніки. І якщо подряпини докучають лише в плані естетики, то падіння можуть сильно позначитися на працездатності пристрою. Вирішити цю проблему допоможе покупка чохла. В асортименті Wookie.UA є величезна кількість кейсів для різних моделей смартфонів та планшетів, а також універсальні чохли.

  Які бувають чохли

  Щоб підібрати аксесуар, що найбільше підходить вашому девайсу, необхідно ознайомитися з існуючими варіантами. Найбільш поширеними є такі види кейсів:

  1. Бампер — це оправа, яку надягають по периметру девайса для захисту країв. Він практично не змінює товщину та зовнішній вигляд гаджета. Однак через велику площу незакритого простору, бампер не є найнадійнішим варіантом захисту.
  2. Накладка повністю закриває задню кришку девайса. Цей виріб може кардинально змінити зовнішній вигляд телефону або планшета, а різноманіття кольорів та матеріалів дозволяє кожному власнику підібрати найбільш вдалий варіант. Щоб отримати максимальний захист, варто подбати про екран пристрою, наклеївши на нього захисне скло.
  3. Книга закриває пристрій з усіх боків, тому вважається найнадійнішим варіантом. Виготовляється зі шкіри або її замінників і має невеликий виріз на екрані, дозволяючи отримати ту чи іншу інформацію, не відкриваючи сам кейс.
  4. Фліп — це різновид чохла-книжки, проте кришка відкривається вертикально вниз.
  5. Футляр, або як його ще називають кишеню, повністю закриває телефон, максимально захищаючи його від пошкоджень. Різновидом футляра є чохол-кобура, який дозволяє закріпити девайс на поясі.

  Особливо варто виділити такий різновид, як чохол-акумулятор. Крім захисної функції він ще й пролонгує час автономної роботи смартфона. Кейс може бути виготовлений у вигляді накладки або книжки з акумулятором усередині.

  Якими критеріями керуватися при виборі чохла

  Важливим критерієм для вибору кейсу для смартфона або планшета є матеріал виготовлення виробу. Для базового рівня захисту виберіть чохол з матеріалу, що амортизує (наприклад, силікону), який закриває вразливі кути вашого пристрою. Остерігайтеся жорстких кришок кнопок або невідповідних вирізів. Отвори для портів та об’єктивів камери повинні бути достатньо широкими, щоб не викликати проблем під час використання. Подумайте, як і де ви використовуєте свій девайс. Вирушаючи у відпустку до моря, візьміть із собою водонепроникний чохол. Солона вода викликає корозію, тому він стане незамінним помічником у подорожі. Підібрати найкращий аксесуар для вашої моделі пристрою допоможуть менеджери інтернет-магазину Wookie.UA.  • інші новини