Внесок бізнесу в перемогу України

  65

  Масштабна війна, розв’язана росією, вкрай негативно впливає на українську економіку. В такій ситуації на представників бізнесу лягає особлива відповідальність, адже від своєчасної сплати податків та благодійних ініціатив значною мірою залежить майбутнє нашої держави. На щастя, великі підприємства країни докладають максимальних зусиль для підтримки ЗСУ та покращення гуманітарної обстановки в найбільш постраждалих регіонах.

  Яскравий приклад такої відповідальності демонструє Рінат Ахметов, якому належить футбольний клуб «Шахтар» https://shakhtar.com/club/management/akhmetov, а також низка великих підприємств в галузі металургії, енергетики, перевезень, телекомунікацій. Значна частина активів українського бізнесмена розташована в південних і східних регіонах, які першими прийняли удар як в 2014, так і в 2022 році. Попри суттєві збитки, Ахметов залишається одним з основних меценатів всередині країни.

  Обладнання для військових

  Металургійна промисловість — важлива складова бізнесу Ріната Ахметова. Хоча частина підприємств залишилася на окупованих територіях, а вцілілі заводи були змушені скоротити обсяги виробництва, наявні ресурси були спрямовані на допомогу українським військовим.

  • Виготовлення протитанкових конструкцій. Прості, але водночас максимально ефективні «їжаки» стали першою продукцією «Метінвест», що була випущена з початком війни в 2022 році. Такі загородження допомогли українським захисникам споруджувати надійні оборонні лінії.
  • Бронежилети. У перші ж місяці війни став очевидним дефіцит захисної амуніції для військових. Оскільки власних запасів ЗСУ і закордонних поставок бронежилетів не вистачало, спеціалісти «Метінвест» розробили унікальний сплав, який відповідає високим стандартам міцності. Саме цей матеріал послужив основою для близько 200 000 одиниць амуніції.
  • Бліндажні укриття. Окопи — недостатньо надійне укриття, якщо йдеться про довготривале перебування в польових умовах на лінії зіткнення. Саме тому технологи компанії Ріната Ахметова створили особливий тип модульних укриттів. Вони не тільки слугують надійним захистом при заглибленому монтажі, а й забезпечують воякам гідні побутові умови.
  • Компактні пічки. Таке спорядження необхідно армії в будь-яку пору року, але взимку наявність надійного джерела тепла може бути критичною. Тому співробітники «Метінвест» взялися за створення простих та одночасно ефективних похідних пічок.
  • Обладнання для розмінування. Швидкість та якість перевірки місцевості на наявність вибухонебезпечних предметів напряму впливає на контрнаступальні дії української армії, а також на повернення людей до деокупованих територій.

  Всю допомогу від «Метінвест» наше військо отримує безкоштовно, що значною мірою послаблює навантаження на державний бюджет.  • інші новини