Топ 5 модних оправ жіночих сонцезахисних окулярів 2021-2022

  541

  Правильно підібрані сонцезахисні окуляри – це важлива частина будь-якого образу. Вони здатні підкреслити переваги зовнішності, стиль та статус. З року в рік на ринку з’являються нові форми, які стають предметом обговорень та бажання мільйонів поціновувачів стилю та моди. Сьогодні ми розповімо про моделі актуальних оправ 2021-2022, які можна знайти в магазині luxoptica.ua.

  Тренди 2021-2022

  У 2021-2022 будуть актуальні звичні для всіх форми. Слід звернути увагу на те, що в моду повертається класика на зміну екстравагантним силуетам.

  Котяче око (лисички)

  Кілька років дуже модними вважалися сонезахисні окуляри з оправами яскраво вираженої форми. Сильно звужені, загострені куточки доходили майже до скронь. Таким моделям віддавали перевагу навіть ділові жінки, а дівчата були від них у захваті. Сьогодні ця оправа стала округлішою, злегка звужується і майже не піднімається до скронь.

  Прямокутні, квадратні

  Знову ж таки, з моди пішли занадто гострі кути, форма стала більш м’якою та жіночною. Багато бізнесвумен віддають перевагу саме таким окулярам, ​​оскільки вони ідеально вписуються в образ ділової жінки. В Luxoptica.ua великий вибір сонцезахисних окулярів квадратної форми. Їх можна вибирати у пластиковій оправі, що імітує натуральні матеріали. Оскільки оправи з натурального рогу останні кілька сезонів головний антитренд, якісна пластикова імітація буде доречною.

  Круглі

  Ці моделі актуальні завжди в будь-якому вигляді і розмірі. Проблема в тому, що вони мало кому йдуть. Жінки, які увійшли до числа щасливиць, можуть роками не змінювати форму і залишатися в тренді. Такі моделі можна купувати в товстій або максимально тонкій оправі.

  Авіатори

  Також повернулися до класичної форми, надто яскраво виражена округлість лінз вже не актуальна. Ідеальні для тих, хто хоче наголосити на своїй унікальності за допомогою дорогоцінних металів. Саме в цій формі дизайнери радять купувати золоті та срібні моделі.

  Клабмайстри

  У діловий та молодіжний стиль повернулися клабмайстри. Широка верхня частина і тонка нижня або її відсутність підходять тим, у кого важка нижня частина обличчя. Сьогодні найкращі силуети повертаються в моду.

  Пам’ятайте, що завжди потрібно зберігати баланс між модним та актуальним саме для вас. В сонячних окулярах має бути комфортно, вони мають враховувати особливості зовнішності та іміджу. Тому не завжди те, що у тренді підходитиме кожному.