Топ-5 книг у жанрі «Наукова фантастика»

  504

  Серед популярних фантастичних творів існує низка книг, які вважаються еталоном свого жанру. У цій статті йтиметься про п’ять літературних шедеврів, які пройшли перевірку часом і вподобали читачів усього світу.

  Айзек Азімов – «Кінець Вічності»

  У далекому майбутньому вчений Маллансон організував співтовариство, яке надало можливість подорожувати у часі всім охочим. Члени спільноти одразу ж поставили собі завдання – побувати у всіх століттях і в кожному з них створити свою філію. Все йде за планом, поки герої не стикаються з несподіваною проблемою – вони не можуть пробратися в період між 70 000 і 150 000 століттями.

  Френк Герберт – «Дюна»

  Френк Герберт книги якого любить весь світ, написав справжній фантастичний шедевр. Дюна – це підступна імперія, нитки влади у якій тримають аристократи та монархи. На цій планеті люди давно забули про те, що таке комп’ютеризація і зосередили всю свою увагу на видобутку меланжу – унікальної речовини, використання якої дозволяє керувати кораблями та віддаляє старість.

  Стівен Кінг – Довгий Джонт

  Проста земна сім’я планує тимчасово перебратися на Марс. Відколи винайшли телепортацію (на місцевій мові – джонт), життя людства істотно спростилося. Єдина проблема полягає в тому, що під час переміщення людина має спати. Але один із членів сім’ї вирішує порушити це правило і подивитися, як відбувається телепортація. Краще б він цього не робив.

  Роберт Шеклі – Премія ризику

  Головний герой книги любить полоскотати собі нерви і постійно бере участь у різноманітних небезпечних шоу. Втомившись від одноманітних пропозицій, він вирішує стати учасником «Премії за ризик» – унікального заходу, де переможцем стає той, хто зможе залишатися живим 7 днів. Однак цього разу вийти сухим з ​​води буде не так вже й просто.

  Ден Сіммонс – Гіперіон

  Після того, як на Землю обрушилася глобальна катастрофа, людство почало активно перебиратися на постійне місце проживання на інші планети. Все йшло непогано, однак одного злощасного дня з глибин космосу з’явилася жахлива загроза у вигляді мутантів. Щоб зупинити зло, герої книги вирішують вирушити до так званих Гробниць Часом, вважаючи, що розгадавши їхню таємницю, вони врятують людей.

  «Книгарня «Є» – украинский книжный магазин № 1

  Усі ці, а також інші книги можна знайти в інтернет-магазині «Книгарня «Є». Це мережа унікальних книгарень, філії якої працюють по всій Україні. Компанія пропонує своїм клієнтам широкий асортимент художньої та документальної літератури різними мовами та славиться тим, що готова надавати відвідувачам торгових точок спеціальні місця для читання.

  Під егідою «Книгарня «Є» регулярно проводяться різноманітні виставки та конкурси. Також діє бонусна програма, а доставка здійснюється на всій території України. За бажання клієнт може забрати товар самостійно з найближчої до нього точки самовивезення.  • інші новини