Своя квартира в Києві в розстрочку від забудовника

  81

  Своя квартира – один із вдалих варіантів інвестиції для тих, хто любить стабільність та комфорт. Однак не у всіх є можливість заплатити повну суму за житло у столиці. Для таких випадків ідеальним рішенням є купівля квартири в розстрочку. Забудовники пропонують потенційним покупцям оплатити лише перший внесок, а решту – рівними частинами протягом певного терміну.

  Переваги придбання квартири в розстрочку від забудовника

  Розстрочка від забудовника, на відміну від кредитування та іпотеки, має чимало переваг:

  1. Відсутня переплата за процентною ставкою.
  2. Вартість оформлення обійдеться дешевше, ніж за умовами іпотечного кредитування.
  3. Оформлення розстрочки не вимагає збирання величезного пакета документів і не займає багато часу.
  4. Відсутність третіх сторін під час оформлення договору, наприклад, банку.

  ЖК Паркові Озера 2: можливість купити квартиру в розстрочку

  Забудовник ЖК Паркові Озера 2 «Інтергал-Буд» пропонує покупцям придбати житло в розстрочку. Умови придбання квартири в розстрочку від девелора «Інтергал-Буд»:

  • розтермінування на період від трьох місяців до трьох років;
  • мінімальний перший внесок від 30%;
  • фіксація ціни в у.о.;
  • можливість достроково погасити розстрочку без штрафних санкцій.

  Окрім того, нерухомість в житловому комплексі Паркові Озера 2 – це не лише можливість придбати квартиру за вигідними умовами, але й житло в мальовничому місці у Дніпровському районі в Києві. Комплекс вирізняється віддаленістю від галасливих проспектів та водночас близькістю до транспортної розв’язки. Так, зокрема, до станції метро «Дарниця» можна дістатися лише за 3 хвилини на автомобілі або ж за 15 хвилин пішки через парк. Також від комплексу можна легко та зручно доїхати у будь-яку точку Києва за допомогою різних видів громадського транспорту.

  ЖК Паркові Озера 2 є житловим комплексом комфорт-класу. На території ЖК продумано все до найменших дрібниць. Територія комплексу охороняється, щоб жителі та їхнє майно були у безпеці. Поблизу будинків споруджується новий дитячий садок. Це дозволить мешканцям не турбуватися про довгі черги у столичних дошкільних закладах. Для того, щоб територія комплексу була вільною від автівок, паркінг передбачається у стилобаті. До стоянки можна дістатися прямо з квартири за допомогою ліфта.

  З вікон ЖК Паркові Озера 2 видніється великий парк «Перемога». У ньому можна проводити затишні теплі вечори з друзями або ж весело розважатися усією сім’єю.

  Житловий комплекс Паркові Озера 2 будується у стилі, що виражений округлими формами, сучасним дизайном і каскадною поверховістю, завдяки чому можна реалізувати оригінальні планувальні рішення у своїй оселі. Усі квартири у ЖК Паркові Озера 2 мають тоновані вікна SunGuard.

  Для отримання більш детальної інформації звертайтесь у відділ продажів ЖК Паркові Озера 2:

  м. Київ, вул. Воскресенська, 16Г

  Телефон: +38 (044) 344-80-31,

  Графік роботи: пн-пт: 09:00-19:00, сб-нд: 10:00-17:00.

  E-mail: sales@parkovyozera.com.ua  • інші новини