Сучасні технології: чим особливий iPhone SE 2?

  62

  Навесні минулого року американський бренд Apple презентував довгоочікуваний новий iPhone SE, який належить до категорії доступних і сучасних смартфонів. Перед виходом новинки було багато слухів на рахунок її назви. Деякі джерела позиціонували смартфон як iPhone 9, але у продажу він з’явився під простою і логічною назвою – iPhone SE другого покоління.

  Головними перевагами новинки є:

  • відносно невисока вартість;
  • сучасна начинка;
  • хороша продуктивність і компактність.

  Незважаючи на ситуацію в країні і в світі, сьогодні не проблема придбати новий айфон відомого виробника. Можна замовити iPhone SE 2 в ALLO з повною комплектацією і офіційною гарантією.

  Особливості дизайну і екран iPhone SE другого покоління

  Зовнішньо новинка практично ідентична iPhone 8, що дозволило лишити її ціну на тому ж рівні. Рамка навколо дисплея і кнопка “Додому” тут має сканер відбитків пальців Touch ID v2. Нагадаємо, що айфон SE першого покоління випускався в період 2016-2018 років і мав невеликий екран діагоналлю 4 дюйми. Оновлена версія 2020 року має 4,7-дюймовий дисплей.

  На відміну від айфона 8, в новинці відсутній 3D Touch, його замінює технологія Haptic Touch. iPhone SE 2 має IPS-екран 1334х750 пікселів. Стандартна яскравість тут 625 кд/м2, реалізована також підтримка True Tone. Айфон SE другого покоління захищений від води за стандартом IP67.

  Характеристика камер iPhone SE 2

  Модель 2020 року використовує практично такі ж камери, як iPhone 8 і XR, а саме: ширококутову 12-мегапіксельну і фронтальну 7-мегапіксельну HD. Головна камера має діафрагму 1,8, оптичну стабілізацію, а також 5-кратне наближення. Тут також передбачений спалах True Tone з системою Slow Sync. Вона може знімати відео 4К з частотою 24/30/60 кадрів у секунду.

  Фронтальна камера чудово справляється з селфі, вона має діафрагму 2,2 і спалах Retina Flash. Виробником передбачена система авто-HDR і можливість знімати відео в HD-якості з частотою 30 кадрів у секунду. Загалом, новинка коштує своїх грошей і повністю задовольняє потреби сучасних користувачів.