Ставки на спорт за системою Оскара Грайнда

  280

  Фанатів спортивного беттінгу надзвичайно багато, саме тому Favorit пропонує розібратись в особливостях окремих стратегій про ставки на спорт. Сьогодні вашій увазі система Оскара Грайнда. Вона не дуже відома на даний момент, але багато хто сходиться на тому, що вона недооцінена. Головна особливість стабільні, але невеликі виплати.

  Алгоритми стратегії Оскара Грайнда

  Ставки на спорт онлайн згідно з стратегією Грайнда потрібно робити в тих матчах, де рівна вірогідність того чи іншого результату кожного з суперників/команд. Це може бути тотал чи кількість м’ячів, що будуть забиті суперниками на рівні 50%. Тобто це значить, що забити може кожна з команд.

  Розробник цієї стратегії вважав, що потрібно ефективно використовувати послідовності поразок та виграшів. Для цього варто зробити в Фаворит декілька послідовних ставок, котрі повинні принести чистий виграш, що дорівнює витраченим коштам.

  Беттеру варто робити невеликі ставки на хвилі програних прогнозів, а далі збільшувати їх у випадку отримання виграшу. Лишень помітили, що з’явились перемоги, одразу збільшуйте ставки. Прихильники даного підходу є і в Фаворит Спорт, вони впевнені, що існує певна циклічність програшів та виграшів. Це вони власне і використовують для отримання прибутку.

  Обираючи таку стратегію для ставок онлайн варто враховувати наступні моменти:

  • розмір першої ставки немає значення;
  • стартувати потрібно з подій, в яких коефіцієнт не менше 2.0. Приклад: ставите 50 гривень на тотал футбольного матчу, саме ця сума повинна прийти у вигляд виграшу в результаті;
  • якщо програли, потрібно і надалі робити ставки того ж розміру і на події з тим же коефіцієнтом. Так продовжуйте, поки не почнуть з’являтися прибутки.

  Згідно з даною стратегією ставок на спорт в Україні одразу після отримання першого виграшу, варто збільшити ставку. Так необхідно продовжувати поки не отримаєте чистий виграш, що дорівнюватиме первинній ставці. Ключова особливість – сумарний виграш не повинен перевищувати розмір первинного вкладення. Це власне і задає темп гри. Досягнувши заданої точки варто зупинитись та перервати ігрову сесію. Букмекерська контора Фаворит дає для цього всі можливості.

  Переваги стратегії Оскара Грайнда

  Фаворит – сайт ставок на спорт в якому можна випробувати будь-які стратегії. Але перш за все варто дізнатись, які переваги системи Оскара Грайнда. Перш за все – це вірогідність отримати в результаті прибуток.  В стратегії немає складнощів та підводних каменів, тому не виникає ніяких сумнівів. Система Грайнда насправді дуже реалістична в її основі – збереження ставки. Беттеру не пропонують робити швидких, необдуманих кроків, та в багато разів одразу ж збільшувати ставку. Зможете власними руками обмежувати суму виграшу, що в результаті дасть накопичування виграшу.

  Стратегія відрізняється організованістю – ви маєте чіткий алгоритм, з конкретною ціллю. Залишається тепер лише чітко їй слідувати.