Що подивитися в Карпатах восени – тут цікаво не тільки взимку, або влітку

  200

  Головна перевага осіннього відпочинку в Карпатах – невелика кількість туристів, адже найбільш багатолюдними сезонами є літо й зима. Також осіння відпустка обійдеться дешевше порівняно з більш популярними серед туристів сезонами, а в турах мережі «Відпочинок 365» багато послуг включені у вартість, тож є можливості, як зекономити.

  Місця, що їх варто подивитися в Карпатах восени, залежать від місяця, який ви оберете для відпустки та від погоди. Так, якщо вересень теплий, для туристів доступні практично всі літні розваги – походи в гори, рафтинг, купання в озерах, кінні прогулянки тощо. У листопаді найбільш високогірні райони вже може вкривати сніг, а туристичний сезон на гірськолижних курортах починається пізніше – можна встигнути покататися на малолюдних гірськолижних трасах.

  Перше, для чого варто їхати до Карпат восени – це, звичайно, гірські походи. Одна з найцікавіших і наймальовничіших точок Карпат – Говерла, найвища гора України. Маршрут на Говерлу триває весь день і підкорення такої високої гори, звісно, не буде легкою прогулянкою, однак особливих навичок чи надзвичайного здоров’я він не вимагає. Похід триває весь день і перетинає пояс лісів, які поступаються місцем високогірним лукам. За хорошої погоди звідси відкривається мабуть один із наймальовничіших пейзажів України – гори та полонини на багато кілометрів довкола. Перевага походів у вересні – стає менш спекотно й пішки підкорити гору простіше, ніж улітку.

  Ще одне привабливе місце для людей, які шукають, що відвідати восени в Карпатах – озеро Синевир Закарпатської області, одна з найкрасивіших водойм України. Озеро оточене хвойними лісами, які, спускаючись із гір, підступають до самої води та стоять навколо озера стіною. Під час екскурсії на озеро гостей також завозять до реабілітаційного центру для ведмедів.

  Якщо осінь видається прохолодною та не сприяє пішим прогулянкам на природі, можна обрати екскурсію історичними пам’ятками та містами Карпат. Наприклад, надзвичайно мальовничим буде закарпатське містечко Мукачево, над яким здіймається фортеця, оточена золотистими деревами й полями. Надзвичайно романтично восени виглядає Львів із величними старовинними соборами, ратушою та затишними кав’ярнями, де можна сховатися від дощової погоди.

  Історичні та природні пам’ятки – не єдиний варіант, який можна подивитися в Карпатах восени. Тури до Трускавця та Ворохти з готелями «Відпочинок 365» включають динамічні та спортивні розваги. Зокрема, в обох готелях є послуга рафтингу – в Трускавці сплави проходять на річці Стрий, у Ворохті – на Чорному Черемоші. Гості отримують шоломи та спеціальні жилети, також їх супроводжує інструктор, який напередодні сплаву розповість правила поведінки на воді. Після рафтингу туристів частують кашею.

  У Ворохті є послуга кінних прогулянок, які охоплюють різні маршрути в околицях містечка – зокрема, поїздки на полонини та прогулянки вздовж берега гірської ріки. Щодня в готелі проходить безкоштовний міні-курс, де вас навчать основам кінного спорту напередодні прогулянки. Надалі гостей відвезуть до початку маршруту на автобусі. Важливо, що й рафтинг, і кінні прогулянки доступні не лише дорослим, а й дітям – таким чином, тур для наймолодших відвідувачів буде не менш цікавим, ніж для їхніх батьків.

  Тури готелів «Відпочинок 365» тривають тиждень. У вартість включене проживання, харчування 2 рази на день, гірські походи з пайками, а також трансфер та послуги екскурсовода на інших екскурсіях. Доплачувати необхідно за відвідування музеїв, кафе, платних пам’яток тощо. Детальніше з послугами можна ознайомитися за цим посиланням. Загалом, тури до Трускавця і Ворохти є не лише одним із найбільш фінансово вигідних, а й одним із найпростіших варіантів, як відвідати максимум мальовничих місць по всьому Карпатському регіону.  • інші новини