“Реставрація” кредитної історії

  133

  Виправити кредитну історію може кожен другий позичальник. Робиться це зазвичай для того, щоб, по-перше, гарантовано отримати кредит в майбутньому, по-друге, щоб влаштуватися на високооплачувану роботу. Роботодавці і орендодавці можуть використовувати кредитні історії для оцінки кандидатів на роботу або потенційних орендарів.

  Що таке кредитна історія?

  Кредитна історія – це критичний фактор у формуванні кредитного рейтингу, та використовується кредитними організаціями в якості класифікатора для нового кредиту. Кредитна історія являє собою звіт про здатність споживача погасити борги. Вона включає в себе наступне:

  • кількість і види кредитних рахунків;
  • як довго кожен рахунок був відкритий;
  • заборгованість;
  • використовувана сума доступного кредиту;
  • чи оплачуються рахунки вчасно;
  • кількість нещодавніх кредитних запитів.

  Кредитна історія пропонує детальний погляд на те, скільки кредитних ліній – банківських позик, іпотек, кредитних карт – у вас є.

  Як дізнатися вашу кредитну історію?

  Дізнатися інформацію по кредитній історії можна в кредитному бюро – це агентство по збору даних, що накопичує інформацію про обліковий запис від різних кредиторів. Адекватна кредитна інформація може допомогти кредиторам в перевірці і моніторингу позичальників, а також уникнути видачі кредитів особам з високим ризиком. В Україні діє чотири кредитних бюро:

  1. Перше всеукраїнське бюро кредитних історій.
  2. Міжнародне бюро кредитних історій.
  3. ТОВ “Українське бюро кредитних історій“.
  4. Українське кредитне бюро.

  Кредитні бюро здійснюють витяг відповідних державних документів, такі як податкові застави або інформація про банкрутство, з державних і місцевих судів. Ця інформація включена в кредитний звіт.

  Також бюро може продавати інформацію про споживчі кредити підприємствам, у яких є юридично обґрунтована причина для її перегляду. Наприклад, компанії, якій ви подали заявку на кредит, буде дійсно необхідно перевірити вашу кредитну історію. Ваша інформація також може бути продана компаніям, які хочуть попередньо перевірити вас. Роботодавці і орендодавці зазвичай не можуть отримати доступ до кредитного звіту без вашого письмового дозволу.

  Як поліпшити свою кредитну історію?

  Повністю змінити кредитну історію неможливо, однак, поліпшити її не складе великих труднощів.

  1. Платити вчасно

  Історія платежів становить 35% від кредитного рейтингу. Здійснюючи регулярні своєчасні платежі в рахунок обслуговування боргу, ви остаточно погасите кредит. Час розрахунку терміну може варіюватися в залежності від обставин. Своєчасна оплата кредиту – запорука гарної кредитної історії.

  2. Через використання кредитної картки

  Банки хочуть бачити потенційного позичальника, який регулярно платить відсотки і зменшує основну суму. Кредитні карти зазвичай впливають на кредитні рейтинги в більшій мірі, ніж інші види боргу. Оскільки, Вони дають більш глибоке розуміння того, як саме ви приймаєте рішення при запозиченнях і потребують постійно керування боргом.

  Одним з факторів, що впливає на кредитну історію, є сума заборгованості по відношенню до суми кредиту, яка називається коефіцієнтом використання кредиту. Чим менше доступних кредитів ви використовуєте або чим нижче рівень використання кредитів, тим краще. Наприклад, якщо у вас є заборгованість по кредитній карті в розмірі 500 доларів і загальний ліміт кредиту в 1000 доларів, коефіцієнт використання кредиту становить 50%.

  3. Через мікропозики на короткий термін

  Якщо були прострочення, КІ зіпсована і вам не дають кредит в Україні, тоді поліпшити свою кредитну історію швидко можна за допомогою мікропозик. Мікрофінансування засноване на філософії, згідно з якою навіть невеликі суми кредиту можуть допомогти покінчити з циклом бідності. У МФО у клієнта не вимагатимуть довідки з місця роботи та інформацію про доходи / витрати. Доступні умови кредитування допоможуть поліпшити кредитну історію.

  4. Шляхом рефінансування кредиту

  Рефінансування проводиться для того, щоб позичальник міг отримати більш вигідні умови і процентну ставку. Рефінансування може бути трудомістким та дорогим, однак, ця послуга має ряд переваг:

  1. Економія грошей. Поширеною причиною рефінансування є економія коштів на процентних витратах.
  2. Більш низькі платежі. Рефінансування може привести до зниження обов’язкових щомісячних платежів.
  3. Скорочення терміну кредиту. Замість продовження терміну погашення ви можете рефінансувати позику.
  4. Консолідація позик. Якщо у вас є кілька кредитів, можливо, краще їх об’єднати в один кредит.

  Поки ви будете виправляти свою історію, є організації, які видають кредити без відмови, ось список всіх кредитів онлайн на карту без відмови на сайті OKA Credit.  • інші новини