Реставрація дисків: як повернути ідеальний вигляд колесам вашого авто

    13

    Під час експлуатації транспортного засобу колісні диски контактують із піском та камінням, піддаються впливу агресивних хімічних сполук, а також деформуються через механічні ушкодження, що призводить до втрати їхнього привабливого зовнішнього вигляду. Щоб відновити його, потрібно провести їх реставрацію, яку можна замовити на сайті https://www.pokraskadiskov.com/.

    Якими бувають процедури для відновлення дисків

    Термін «реставрація» передбачає кілька різноманітних процедур, які дають змогу відновити зовнішній вигляд колісних дисків залежно від типу й ступеня пошкоджень.

    Якщо автомобіль пересувається поганими дорогами та часто потрапляє в ями, диски втрачатимуть свою геометрію. Якщо деформації незначні й на поверхні металу немає глибоких сколів, подряпин і тріщин, відновити зовнішній вигляд допоможе процес рихтування, який ще називають прокатуванням.

    Якщо мета — позбутися подряпин, то потрібно виконати шліфування металу. Якщо поверхня має сильні пошкодження, але без тріщин, варто зробити глибоке алмазне шліфування, під час якого знімається тонкий шар металу й повертається заводський вигляд дисків.

    У випадках, коли в металі з’явилися тріщини та глибокі сколи, без проведення зварювальних робіт не обійтися.

    Найпоширеніша процедура реставрації — це порошкове фарбування дисків, завдяки якому відновлюється зовнішній вигляд виробу. Вибір будь-якого кольору чи навіть різноманітних складних відтінків відкриває широкі можливості для кастомізації, завдяки чому ваша машина виділятиметься серед інших транспортних засобів.

    Етапи реставрації колісних дисків

    Реставрація дисків завжди починається з їх очищення. Для цього використовують піскоструминне оброблення, що дає змогу швидко й ефективно прибрати всі забруднення та підготувати поверхню металу до подальшого оброблення.

    Наступний етап — усунення механічних пошкоджень. Залежно від поточного стану виробів потрібно виконати рихтування, шліфування або зварювальні роботи.

    Після того як колесо пройшло необхідні процедури реставрування, потрібно надати йому естетично привабливого вигляду. Для цього використовують технологію порошкового фарбування. В її основі — процес розпилення рівним шаром сухої полімерної фарби, яка потім запікається за температури близько 200 градусів, утворюючи міцне покриття.

    Як виконуються роботи з порошкового фарбування дисків:

    1. Підготовлені вироби, що пройшли реставрацію, занурюють у ємність із хімічним розчином на основі фосфатів. На металевій поверхні утворюється плівка, яка захищатиме основу від корозії.
    2. Далі проводиться процедура знежирення з використанням спеціальних хімічних розчинів. Це дає змогу підготувати металеву поверхню до подальшого фарбування.
    3. Наступний крок — дегазація. Знежирені вироби потрапляють до камери, де залишаються 10–15 хвилин за високої температури.

    Після того як було проведено всі підготовчі етапи, можна починати порошкове фарбування. Спершу на металеву поверхню за допомогою імпульсного пістолета наносять порошковий ґрунт, а після цього відправляють вироби до камери, розігрітої до 200 градусів. Під дією високих температур ґрунт спікається, утворюючи необхідну основу для фарбування. Процес порошкового фарбування виконується так само, як і ґрунтування. Якщо треба отримати багатоколірний складний відтінок, фарбування повторюють кілька разів.

    Фінальна стадія — лакування металу. Нанесення лаку не тільки забезпечить захист фарби від дрібних механічних ушкоджень та впливу хімічних речовин, а й дасть змогу зробити глянцеву або матову поверхню, забезпечуючи привабливий зовнішній вигляд коліс.

    П’ять причин замовити реставрацію дисків у нас

    Наші переваги:

    • професійне обладнання для усунення різних дефектів;
    • відновлювальні роботи будь-якого рівня складності;
    • привабливі ціни без накруток посередників;
    • кваліфіковані майстри з великим практичним досвідом;
    • гарантія на всі виконані роботи.

    Щоб замовити професійну реставрацію колісних дисків, телефонуйте за вказаним номером телефону або залишайте онлайн-заявку на сайті.



    • інші новини