Переваги смарт квартир в Запоріжжі

  80

  В останні кілька років забудовники звернули увагу на популярність серед покупців на малогабаритне житло. Вони ж отримали таку назву, як «смарт квартира». Не дивно, що оренда квартир Запоріжжя пропонує все частіше такі варіанти. Вони нагадують студії, тільки з поліпшеним плануванням, коли в одній кімнаті зосереджені різноманітні функціональні зони, для додаткового комфорту мешканців. Подібне компактне житло виділяється безліччю переваг. Розглянемо разом з сервісом Country.ua.

  Для кого буде актуальною?

  Смарт-квартири оптимально підійдуть для:

  • студентів;
  • приїжджих;
  • робітників, які звикли більшу частину часу проводити за межами будинку і потребують по суті в місце для відпочинку.

  За рахунок більш доступної вартості, подібні квартири доступни. Їх вартість зазвичай нижче стандартних однокімнатних квартир в тих же ЖК та дозволяють з комфортом розміститися навіть молодим сім’ям.

  Переваги малогабаритного житла

  До ключових позитивних моментів варто віднести:

  • доступну вартість — незалежно від міста і району, дозволити подібну квартиру може практично кожен українець;
  • економію на платежах — невелика площа дозволяє менше платити за опалення та загальнобудинкове обслуговування;
  • продумане планування — поділ на функціональні зони дозволяє з комфортом розмістити все необхідне, доступне місце використовується раціонально;
  • зменшення клопоту під час ремонтних робіт — менша площа не потребує великої кількості будівельних матеріалів.

  І найголовніше, ви легко можете застосовувати для облаштування різноманітні модифікації меблів-трансформерів. Подібний підхід дозволяє підтримувати її комфорт та функціональність.

  Єдиний недолік подібних квартир — виділеного метражу вистачить для проживання однієї людини, рідше двох. Тому для молодої сім’ї, які планують заводити дітей в майбутньому, подібний варіант не підходить.