Особливості і переваги надання онлайн-кредитів

  59

  Коли люди починають відчувати, що їх бажання і можливості не збігаються, у хід іде пошук нової роботи з більшим доходом. А що як грошей вистачає, але їх просто немає під рукою або вони прийдуть трохи пізніше, а потрібні зараз? Це ідеальний приклад використання онлайн-кредитів – коли ви впевнено стоїте на ногах, але в бюджеті з’явилася дірка від непередбачуваних витрат.

  Чому варто обирати онлайн-кредит замість звичайного?

  На сьогоднішній день позичати гроші під відсотки можна не тільки у відділеннях фінансових установ, але і в інтернет-сервісах. Онлайн-кредит – короткострокова позика невеликого розміру, яку можна оформити через сайт і отримати на картку будь-якого банку.

  Деякі інтернет-сервіси бояться обслуговувати користувачів повністю віддалено, продовжуючи телефонувати клієнтам та їх близьким для перевірки особистості і платоспроможності. Проте є сервіси, де можна отримати онлайн-кредит на картку за 15 хвилин.

  онлайн-кредит

  Щоб отримати позику через Інтернет, необхідно пройти декілька етапів:

  1. Зареєструватися в сервісі онлайн-кредитування, заповнивши анкету (заявку). Вона передбачає внесення інформації про те, в якій сфері ви працюєте, яку заробітну плату отримуєте (в тому числі неофіційно) і скільки витрачаєте, чи є у вас кредити в інших установах, чи були заборгованості і тому подібне.
  2. Отримати відповідь сервісу. Зазвичай цей процес займає декілька хвилин, оскільки дані з заявок обробляються автоматично.
  3. У разі позитивного рішення потрібно прочитати умови договору і поставити в кінці позначку про те, що ви з ними згодні.
  4. Вказана вами сума буде моментально перерахована на вашу карту. Зазвичай гроші надходять користувачам протягом п’яти хвилин, хоч є банки, які проводять зарахування довше – до трьох робочих днів.

  Довше за все проходить реєстрація на порталі та заповнення персональних даних. Проте на цьому етапі поспішати не варто – невірно введена інформація може стати причиною не визначення особи, і як наслідок – відмови у видачі коштів. Для тих, хто уже є клієнтом МФО, процес подачі заявки займає всього 3 хвилини.

  Основні переваги онлайн-кредитування

  Якщо ви все ще думаєте, чи варто звертатися за кредитом «до зарплати», ми підготували цілий ряд переваг:

  • Анонімність – ніхто не дізнається про ваш кредит, МФО не телефонують до родичів, щоб перевірити надану вами інформацію.
  • Швидкість – реєстрація, відправка заявки і отримання відповіді займають не більше 15 хвилин.
  • Зручність – ви можете отримати гроші на карту, не виходячи з дому, особливо це зручно, коли вони потрібні для оплати покупок в Інтернеті.
  • Мінімальні відсотки – перший місяць кредит буде практично безвідсотковим (бонус для тих, хто користується кредитами вперше).
  • Ви можете взяти позику від 1 грн до 15 тисяч грн.
  • Прозорість процедури – ще до оформлення кредиту ви можете розрахувати суму повернення за допомогою спеціального калькулятора.
  • Простота – потрібні тільки дані паспорта, ідентифікаційний код, номер картки і відповіді на кілька запитань про ваше працевлаштування.

  Проте, навіть якщо ви не працюєте, сервіс надання кредитів через Інтернет готовий вам допомогти. Отримати хоч невелику, але початкову суму може як студент, так і пенсіонер. При постійному користуванні послугами та вчасному поверненні кредитів допустима сума буде зростати.

  онлайн-кредит

  Чому онлайн-позика має великі проценти?

  Онлайн-позики – дуже ризикована справа для МФО, адже для них, на відміну від банківських кредитів, не потрібно мати офіційне працевлаштування, довідку про доходи, навіть немає необхідності приїжджати у відділення. Усі ці бонуси підвищують процент неповернених кредитів, а щоб зменшити негативні наслідки цього, у сервісах онлайн-кредитування встановлюють більш високі відсотки.

  Співпраця з мікрофінансовими організаціями буде корисною тим, хто дійсно потребує короткострокових кредитів. Онлайн видаються суми до 15 000 гривень і максимум на 30 днів, тому такі позики не сильно впливають на бюджет користувача при поверненні. До того ж їх використовують тільки для вирішення термінових потреб:

  • коли немає часу на банківську бюрократію;
  • немає можливості відвідати банк;
  • банк відмовляє;
  • в банк звертатися нелогічно – наприклад, у вас затримка заробітної плати, а банківська позика буде оформлятися довше, ніж сама затримка.

  Онлайн-позика – це відмінне рішення для тих, хто часто не дотягує до зарплати, але не хоче позичати у друзів або родичів. Але найбільшою перевагою є те, що її можна отримати в будь-який час і в будь-якому місці – за допомогою гаджетів і Інтернета, в нічний час, вихідний або святковий день.  • інші новини