Найбільш незвичайні екзотичні фрукти

  941

  З огляду на актуальну різноманітність в супермаркеті різних продуктів, знайти щось дійсно рідкісне та унікальне не так складно. Щоб купити екзотичні фрукти тепер не потрібно залишати межі міста, досить відвідати найближчий супермаркет. Але навіть при такому асортименті, існує кілька фруктів, які вважаються дійсно рідкісними в нашій країні.

  Карамбола — яскрава зоря

  Інша популярна назва фрукта — карамболь. Вирощується в умовах тропічного та субтропічного клімату, тому зустрічається частіше в Південно-Східній Азії та на Гаваях. Ребристий фрукт сонячного забарвлення стане справжньою окрасою будь-якого столу, адже в розрізі він нагадує справжню зірку.

  Цінителі карамболи стверджують, що вона об’єднала в собі нотки:

  • свіжого яблука;
  • солодкого аґрусу;
  • соковитого огірка.

  М’якота дуже соковита, містить багато рідини, а калорійність не перевищує 35 ккал на 100 грамів. Не варто забувати й про високий вміст натрію, заліза, кальцію і вітаміну C.

  Пітайя — фрукт дракона

  Ви знали, що деякі кактуси не тільки цвітуть, але і дають поживні плоди? Один з них — пітайя або пітахайя. Він росте тільки на особливому ліановидному кактусі в країнах Азії та тропіках і легко пізнаваний серед інших фруктів своєю рожевою шкіркою, з лусочками, кінчики яких пофарбовані в зелений.

  Залежно від кольору м’якоті розрізняють кілька сортів драгонфрута, загальним залишається її ніжна текстура та велика кількість дрібних кісточок, які містять танін. У більшості випадків пітайя не володіє яскравим смаком. Якщо бажаєте насолодитися її ароматом, обирайте плоди, пофарбовані в максимально яскраві червоні тони. В такому випадку ви можете відчути присмак ківі та банана.

  І найцікавіше — помірне вживання пітайї сприяє зниженню рівня глюкози в крові, тому рекомендується для введення в раціон діабетикам.

     • інші новини