На захисті великого бізнесу: інтегральні рішення від Укртелеком

  120

  Укртелеком сьогодні не лише найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, але й надійний партнер у В2В сегменті. Вже більше 200 тисяч абонентів обрали послуги від Укртелеком для розвитку та ведення власного бізнесу. Корпоративним клієнтам компанія пропонує сучасні телекомунікаційні технології: інтернет зі швидкістю до 10 Гбіт/с, хмарні АТС та IP-телефонія, відео-конференц зв’язок. Серед пріоритетних рішень для великого бізнесу спеціалісти також називають надійний захист даних та передачі інформації. В списку найпопулярніших послуг канали VPN, захист від DDos-атак, а також користування Дата-центром Укртелеком. Детальніше на сторінці: http://b2b.ukrtelecom.ua/bbservices.

  Захист від DDos-атак: особливості послуги

  DDos-атаки – один з найпотужніших методів виведення онлайн ресурсів з ладу. Для великого бізнесу навіть півгодинний «простій» обертається втратою клієнтів та прибутку. Компанія Укртелеком надає сучасний та надійних захист від атак зловмисників на базі власної мережі. Клієнтам не потрібно встановлювати додаткове обладнання, що мінімізує витрати та полегшує підключення послуги.

  Переваги:

  • система фільтрації трафіку витримує атаки до 350 Гб/с;
  • час реагування складає від 2 секунд;
  • система розпізнає більше 100 видів шкідливих запитів, база знань постійно оновлюється;
  • тарифи не залежать від типу та кількості атак.

  Канали передачі даних VРN: як це працює?

  VРN – це технологія, яка дозволяє через інтернет об’єднати будь-яку кількість пристроїв в єдину приватну мережу. За останні роки ця послуга стала надзвичайно популярною серед клієнтів бізнес-сегменту. VРN допомагає безпечно об’єднати декілька мереж і серверів в єдину систему, тим самим захищає бізнес від кіберзагроз, перехвату даних та інформації. Послуга доступна по всій Україні: підключити до корпоративної мережі можна офіси навіть у віддалених регіонах.

  Апаратний хостинг: рішення безперебійного функціонування бізнесу

  Укртелеком пропонує розміщувати телекомунікаційне обладнання (сервери) на технічному майданчику власного Дата-центру. Також компанія надає клієнтам необхідне обладнання в користування. Ця послуга значно зменшує ризик втрати даних та залежність клієнтів від можливих технічних пошкоджень. При розміщенні серверу забезпечується:

  • безперебійне електроживлення та підключення до мережі Інтернет;
  • виділення однієї статичної IP-адреси;
  • цілодобовий моніторинг та технічна підтримка.

  Компанія продовжує розширювати можливості власного дата-центру, а також пропонує користування хмарними серверами в Євросоюзі. Інформацію про всі послуги для великого бізнесу, а також можливості їх підключення легко знайти на офіційному сайті Укртелеком – b2b.ukrtelecom.ua.