На що звертати увагу під час купівлі зимових шин

  83

  Перед початком холодів у власників автомобілів виникає багато запитань стосовно вибору зимової гуми. Зараз на ринку є велике розмаїття брендів, які пропонують покришки з різними малюнками протектора. Пропонуються шини з металевими шипами та без них, для експлуатації в місті та для екстремальних умов. Кожен варіант має свої переваги та особливості. Але шини Nokian зарекомендували себе за будь-яких погодних умов. Перейшовши на сайт tireshop.ua/shini/zimnie/nokian, кожен зможе обрати зимову гуму на свій смак, яка максимально підкреслить характеристики кожного автомобіля.

  Розглянемо основні переваги продукції фінського бренду.

  Розмаїття

  Nokian — виробник шин для багатьох типів автомобілів. У каталозі є покришки для:

  • легкових автомобілів (від звичайних сімейних до спорткарів);
  • вантажних машин;
  • автобусів і мікроавтобусів;
  • позашляховиків;
  • мотоциклів.

  Шини виготовляють в різних типорозмірах і підходять для будь-яких розмірів дисків.

  Особлива форма шипів

  Кому як не жителям північних країн відомо про труднощі експлуатації автомобілів в умовах суворих зим. Тому не дивно, що саме компанія Nokian являється одним з лідерів в розробці якісної зимової гуми. Але окремої уваги заслуговують шиповані моделі. На відміну від більшості виробників, які використовують конусоподібні металеві вставки, фіни в нових моделях встановлюють шестигранні шипи.

  Така розробка дає змогу досягти кращого зчеплення з дорогою в момент розгону та під час гальмування. До того ж сама шина має скіс на внутрішній стороні і додатково пропаяна сталевими нитками. Це дає змогу краще витримувати бокові навантаження і робить протектор більш стійким до нерівномірного зносу.

  Низький рівень шуму під час їзди

  Мабуть, найбільшою особливістю зимових шин є їхня висока шумність у порівнянні з літнім варіантом. Але і в цьому напрямку інженери компанії Nokian доклали багато зусиль, щоб мінімізувати такий неприємний фактор. Досягається це завдяки особливим малюнкам протектора та високій еластичності гуми.

  Навіть варіанти покришок з металевими шипами від бренду Nokian виділяються акустичним комфортом у порівнянні з іншими аналогами на ринку. Рівень шуму знижується завдяки особливостям кріплення шипів. Під кожним з них є повітряний простір, спрямований на поглинання небажаного звуку.

  До того ж таке конструктивне рішення створює додаткову амортизацію для шипа в момент його торкання до поверхні дорожнього покриття. Внаслідок цього зимова гума служить довше та досягається значно вища м’якість шин. Також ця технологія покращує керування автомобілем на льоду або на вологому покритті.

  Індикатор зношеності

  На нових шинах Nokian можна знайти зображення сніжинки. Саме вона є індикатором зношування протектора. Таким чином, водій може легко оцінити якість покришок і їхній залишковий ресурс. Шини треба міняти в той момент, коли сніжинка повністю зітреться.  • інші новини