Купити чоловічу футболку

  40

  Чоловіча футболка – просто-напросто незамінна річ не тільки в літньому, а й будь-якому іншому гардеробі чоловіків і хлопців абсолютно будь-якого віку. Це саме той атрибут одягу, який є у кожного. Напевно, навіть складно уявити собі ситуацію, в якій хлопець або чоловік не мав би в своєму “арсеналі” футболки. Але зараз не про це. Якщо ви вирішили поповнити свою шафу стильною футболкою, то вам слід перевірити асортимент магазину Bolf.ua – для вас там точно щось знайдеться.

  Чоловіча футболка – річ, яку не замінити

  Чоловіча футболка – річ, яку складно чимось замінити. Вона не має альтернатив. У спекотне літо, осінь, зиму або весну – все завжди носили, носять і будуть носити футболки. Відмінність тільки в тому, що в якийсь період часу ви її використовуєте її самостійно, а десь для додання образу якоїсь багатошаровості, поєднуючи з іншими речами вашого гардеробу.

  Крім усього іншого футболка використовується не тільки в якості “боротьби” зі спекотною спекою, а й для утеплення. Для цього існує окремий модельний ряд.

  З чим носити чоловічу футболку

  Чоловіча футболка може бути задіяна абсолютно у всіх стилях: спортивний, casual, smart і business casual. Головне визначитися з моделлю.

  Наприклад, в звичайному, повсякденному образі часто використовуються моделі класичного крою з трикутним або круглим вирізом. Вони добре поєднуються з усіма видами штанів і шортів.

  Для більш ділового образу використовуйте поло. Вона ж може бути задіяна і в спортивному або повсякденному аутфітах.

  Види чоловічих футболок

  Сучасні чоловічі футболки можна розділити на 3 чільних види: класичний з V-подібним або круглим вирізом, лонгсліви і поло.

  Класична модель має короткий рукав, який закриває плечі і доходить до середини біцепса. Крій, як правило, прямий вільний, але є прилеглі і oversize моделі.

  Лонгсліви – все те ж саме, що і класичні моделі, але з довгим рукавом.

  Моделі поло – футболка з коротким рукавом з відносно щільного матеріалу і фіксується за допомогою гудзиків коміром-стійкою.

  Кожен з видів має свої особливості і рекомендації. Наприклад, трикутний виріз небажаний худим хлопцям, так як робить плечі ще вже. Але і з круглим не все так просто: якщо він досить великий, то ефект буде приблизно таким же, як і з V-подібною моделлю. Все те ж саме можна застосувати і до логнслівам. З футболка поло все трохи простіше: вони підходять будь-якій формі тіла. Важливо тільки дотримати правила вибору.

  Купити футболки різних видів можна в магазині одягу Bolf.ua.