Культура сексу в різних країнах

  1452

  В кожній країні свої сексуальні традиції та вподобання. Вони можуть стати прекрасним варіантом урізноманітнити інтимне життя.

  Плануючи подорож в іншу країну чи взагалі вирушаючи на протилежний кінець Землі, ми прагнемо познайомитись з традиціями, кухнею, життям нації, яка там проживає. Цікавий варіант – пізнання культури сексу, що цілком може стати поштовхом урізноманітнити своє інтимне життя, внести в нього щось нове і незвичайне. Такий «секс-тур» підійде як для сімейних пар, що давно у шлюбі, так і тих, хто лише починає спільне життя.

  Звабливий схід

  Так, східні країни відносяться до сексу з великою повагою і вважають його дещо схожим на таїнство. Досить згадати, що відома у всьому світі Камасутра – саме індійський трактат, тому починати своє вивчення культури сексу можна саме з Індії. А ще тут виготовляються дженерики препаратів для покращення чоловічої потенції – віагра для чоловіків, що дозволяє повернути їм сексуальну активність.

  Секс в Індії – це не просто проникнення чоловіка в жінку. Тут особливу увагу приділяють прелюдії: поглядам, поцілункам, звукам, ласкам. Індійці люблять використовувати ароматичні олії, робити еротичний масаж. Тому на озброєння можна взяти їх сексуальні традиції: запалити аромалампу з афродизіаком – олією іланг-ілангу і без поспіху насолодитися доторками один до одного.

  Не менш цікаві сексуальні традиції і в Японії. Гейші вміють приносити задоволення мужчині руками і ротом, поєднуючи в собі сором’язливість, скромність і спокусливість. Спочатку вони зачаровують чоловіка словами, а вже потім доводять його до екстазу у ліжку.

  Зовсім не консервативна Європа

  Європейці люблять секс не менше інших націй. Проте його культура значно відрізняється. Наприклад, англійців можна назвати фетишистами, адже вони часто практикують зв’язування та рольові ігри. Такі сексуальні традиції варто перейняти тим, хто хоче гострих відчуттів: використання мотузки й зав’язування очей точно спровокує викид адреналіну й ендорфінів, що приносять задоволення.

  Для фінів особливий секс – це любовні втіхи в сауні. Гаряче повітря, відсутність одягу, запах ароматичних олій – все це точно сприяє виникненню бажання. А ще в сауні розширяються судини й посилюється приплив крові до статевих органів. До речі, подібно працюють стимулятори потенції.

  Америка – країна сексуальної свободи

  Американці відносяться до сексуальних стосунків доволі просто. З задоволенням практикують всі види сексу, тому в них точно можна повчитися розкутості у ліжку.

  Особливе відношення у жителів цієї країни до орального сексу. Й що цікаво, часто він відбувається в доволі екстремальних місцях, навіть незважаючи на суворі закони щодо цього. Якщо після відвідин Америки хочеться урізноманітнити сексуальне життя, то оральний секс в автомобілі поєднає задоволення й екстрим. А ще – це ідеальний варіант для жінок, у яких значно сильніший кліторальний оргазм.