Короткий огляд Bluetti PowerOak AC50S Blue – безперебійна робота при відключеннях світла

  743

  Зараз, коли на українську енергетичну інфраструктуру здійснюються постійні атаки російських окупантів і діють постійні планові та аварійні відключення електропостачання, дуже важливо мати можливість продовжити роботу від портативного джерела живлення. Для додаткової автономності смартфону чи ультрабуку може підійти і хороший павербанк, але дуже багатьом українцям для продовження повноцінної роботи потрібні серйознішні автономні джерела живлення, і одним з них є портативна зарядна електростанція Bluetti PowerOark AC50S, про яку ми зараз детальніше розповімо.

  Характеристики Bluetti PowerOak AC50S

  • Об’єм акумулятора: 500 Вт/г
  • Номінальна потужність живлення: до 300 Вт
  • Роз’єми: USB-A (4х), USB-C (1х), 12V автомобільний DC (2x), AC (2x), DC 12V/10A, Qi 10W
  • Габарити та вага: 259.5 х 191 х 196 мм, 6.2 кілограма
  • Потужність зарядки: 120W

  Дизайн та комплектація

  Дуже важливим параметром для такої зарядної станції є портативність (наскільки це можливо), і тут інженерам Bluetti вдалося здивувати. Дизайн справді відносно компактний, і досить приємний. Зарядна станція, звісно, важкувата, але слід розуміти, що ця вага прямо конвертується у високу автономність, яку пристрій здатен забезпечити нашій електроніці. У Bluetti PowerOak ac50s гумові заокруглені кути, завдяки чому вона непогано захищена від механічних пошкоджень.

  На станції є двоколірний LCD-дисплей, який демонструє поточний заряд батареї по шкалі з 5 полосок (по 20%). Варто зазначити, що у Bluetti PowerOak AC50S досить багата комплектація. У комплекті, крім самої зарядної станції, кабель прикурювача (порт прикурювача до DC7909), кабель USB-C, кабель MC4, кабель для настінного зарядного пристрою змінного струму та посібник користувача.

  Можливості зарядки

  Головна перевага Bluetti PowerOak AC50S – можливість зарядки багатьох різних пристроїв без додаткових адаптерів завдяки ряду різних роз’ємів, які перераховані у списку характеристик. Так, можна не лише заряджати свою портативну електроніку, але й живити різноманітні електроприлади, які мають номінальну потужність до 300 Вт (при цьому пікова вихідна потужність складає 450W).

  Тут є чотири USB-A (усі можуть видавати максимум 3A), а також один USB-C з підтримкою Power Delivery з максимальною потужністю до 45W. Окрім цього, тут є два роз’єми DC 12V/3A, два AC 220V-240V (50-60 Гц) та один DC 12V/10A. Підтримується система керування батареями, що забезпечує безпечну роботу (захист від короткого замикання, контроль напруги, контрол температури тощо).

  Додаткові фішки

  До цікавих можливостей зарядки слід віднести панель бездротової Qi-зарядки зверху Bluetti PowerOak AC50S, що забезпечує потужність 10W. Для роботи потрібно увімкнути саму станцію та вихід DC, після чого просто розташувати свій смартфон чи інший пристрій, який слід зарядити, зверху по центру зарядної станції.

  Окрім цього, варто згадати про додаткове світлодіодне освітлення, яке має три режими: повна яскравість, половина яскравості та мигання SOS (його можна увімкнути, затиснувши кнопку живлення). Останній режим рекомендується включати лише при необхідності екстреної допомоги.

  Висновок

  Загалом, враховуючи ціну Bluetti PowerOak AC50S, особливо зараз, на фоні підвищеного попиту на пристрої такого роду, єдиним його недоліком можна назвати ліміт потужності АС-конвертера на рівні 300W (при максимальній потужності 450W). Якщо для вас це не проблема, пристрій можна сміливо розглядати, як варіант для покупки, адже сукупність його характеристик та фішок виглядає справді привабливо.  • інші новини