Клей для плитки: купив, підготував, зрадів

  82

  Велика кількість вузьконаправлених будівельних розчинів створює затримки в ремонті й дещо нервує, чи не так? Окрім того, їх можна переплутати, порушити технологію і втратити натхнення навіть фахівцю, не говорячи вже про домашніх майстрів. Ось чому для роботи з плиткою варто обирати універсальний клей для плитки, що підходить для виконання будь-яких завдань.

  Клей для плитки: переконатись у якості

  Щоб обрати підходящий розчин, важливо не лише проконсультуватись із фахівцями та прочитати численні правдиві відгуки онлайн. Головне – переконатись, що матеріал зможе забезпечити надійне зчеплення саме з вашим матеріалом.

  Якими ж мають бути характеристики вашого клею?

  • значний ступінь зчеплення з будь-якими поверхнями (намагайтесь дізнатись більше про «стосунки» клею саме з вашим типом поверхні);
  • підвищена еластичність складу для того, щоб він не утворював тріщин, і підходив навіть для ДСП, фанери та гіпсокартону. Саме вони найбільше схильні до деформації;
  • висока водостійкість, яка дозволяє застосовувати клей не лише у жилих кімнатах, а й у вологих приміщеннях: у ванних, санвузлах та кухнях.

  Eurometa рекомендує купити клей для плитки на основі епоксидних смол. Саме він впорається зі всіма переліченими завданнями найбільш ефективно. А бренд клею обирати вам: ціна клею для плитки в Eurometa порадує вас у будь-якому випадку.

  Клей для плитки: підготовка до використання

  Сучасні клеючі суміші не лише довговічні й надійні, а й швидко готуються. До того ж, підготовка клею не потребує фахових навичок і знань.

  Які ж етапи підготовки?

  1. У ємність зручного об’єму засипаємо необхідну кількість клею. Варто взяти ємність більшого розміру, адже суміш буде розширюватись.
  2. Зваживши суху суміш, додаємо необхідний об’єм води.
  3. Замішуємо клей і воду до однорідної консистенції за допомогою будівельного міксера або перфоратора зі спеціальною насадкою.

  І все це – лише за кілька хвилин! Ви вже відчули в собі здатність побудувати власний дім самостійно?

  По секрету: як відтерти клейову «помилку»?

  І у фахівців, і, тим більше, у новачків виникають ситуації, коли клей треба відтерти від плитки. Наприклад, коли ви помітили помилку одразу після нанесення. Звичайно, краще за все використовувати розчинники клею для плитки, але ви навряд чи планували його покупку під час першого в житті ремонту.

  Що використати?

  • оцет чи есенцію;
  • абразивну губку;
  • теплу воду;
  • соляну кислоту;
  • спеціальну терку.

  Головне – поєднання хімічного розчинника із фізичним впливом. І ніхто не дізнається про випадковий брак!