Як вибрати кондиціонер?

    165

    З настанням теплого сезону багато людей замислюються, як створити у квартирі чи офісі сприятливий мікроклімат. Найпопулярніша кліматична техніка – кондиціонер, і вибір його — завдання, яке потребує виваженого підходу. Особливо якщо врахувати, що в магазині Фокстрот у Львові це обладнання представлено різними брендами, потужністю, дизайном, кольором, розміром. Пропонуємо кілька порад від спеціалістів. Експертні рекомендації допоможуть не помилитись.

    Основні критерії вибору кондиціонера

    Перш ніж вибирати модель, потрібно зрозуміти, яка техніка вам потрібна. Головні критерії підбору кліматичного обладнання:

    • потужність;
    • тип;
    • функціональний портфель;
    • бюджет.

    Розрахунок потужності необхідний, щоб прилад працював ефективно. Традиційно враховують, що на охолодження площі 12 м² потрібен 1 кВт потужності обладнання. Але також враховується тип об’єкта, архітектурні особливості приміщення, кількість людей, які використовуватимуть це приміщення. Для комерційних об’єктів із великою кількістю вікон на південній стороні та кількома дверима вибирають модель із високою продуктивністю. Чим більше «виробників» тепла одночасно будуть присутні в кімнаті — техніки та людей, тим потужніше потрібно кліматичне обладнання.

    Виробники пропонують побутові моделі для дому, напівпромислові та промислові кондиціонери.

    • Побутові моделі потужністю 1,5-8 квт випускаються для охолодження повітря в одній кімнаті.
    • Напівпромислові кондиціонери до 30 кВт підходять для просторих міських апартаментів, невеликих салонів, магазинів та офісів. Вони надійні, недорогі.
    • Промислові моделі кліматичної техніки монтуються в адміністративних будинках, ТЦ, офісних будинках, спортзалах, серверних кімнатах. Потужність обладнання сягає 10000 кВт.

    Додаткові функції — система зволоження, іонізації та очищення повітря. Добре, коли прилад має ці функції, однак за кожну додаткову опцію доведеться доплатити.

    Дорогі функціональні кліматичні установки пропонуються різними брендами в різноманітному дизайні, кольорі. Вони комплектуються процесорами, які контролюють роботу техніки. Деякі прилади навіть можуть визначити потрібний режим роботи для конкретного приміщення. Бюджетні моделі не такі «розумні». Режим роботи виставляє користувач за допомогою пульта. Який варіант підібрати, визначають цілі купівлі, умови використання та бюджет.

    Зверніть увагу на енергетичний клас обладнання. Що він вищий, то меншою буде щомісячна сума на обслуговування техніки. Найкращі прилади – з маркуванням А++, А+++.



    • інші новини