Як вибрати чоловічу термобілизну для спорту й активного відпочинку?

  80

  Всупереч міфу, чоловіча термобілизна потрібна не лише в умовах тріскучих морозів. Правильно вибрана білизна з приставкою «термо» повинна не стільки зігрівати, скільки підтримувати тіло сухим і в комфортній температурі. А це важливо за будь-якої погоди. Але головне, щоб така білизна була вибрана правильно. Бо ж чоловіча термобілизна для спорту і комплект для тих, хто веде малорухомий спосіб життя, мають суттєві відмінності.

  Основні критерії вибору термобілизни

  Традиційно вважається, що якісна білизна має бути з натуральних матеріалів. Проте у випадку з термобілизною це правило не працює. Такий тип спідньої білизни для чоловіків шиють з тканин синтетичних (поліестер, поліамід, еластан, поліпропілен, нейлон) та натуральних (бавовна, шовк, мериносова вовна).

  Головні переваги синтетики – здатність швидко відводити вологу від тіла й залишатися сухою. Натуральні волокна краще зігрівають. Також для пошиття застосовують змішані синтетично-натуральні матеріали.

  Вибір варіанту термобілизни залежить від умов, в яких вона буде носитися:

  • на заняття зимовими видами спорту – зі змішаної чи синтетичної тканини;
  • на щодень як додатковий зігріваючий шар чи для сну – з натуральних, синтетичних чи змішаних матеріалів;
  • для неквапливих прогулянок у сильні морози – з вовни чи флісу.

  Тобто що більше фізичне навантаження й інтенсивніше виділення поту, то важливіше, щоб термобілизна була з синтетичного матеріалу, який не вбирає вологу, підтримує тіло сухим. Натуральна вовна, навпаки, швидко намокає від поту, що небезпечно для здоров’я і негігієнічно.

  Який виробник термобілизни найкращий?

  Випуском такої продукції займається чимало вітчизняних і закордонних брендів. Якому з них віддати перевагу – залежить від особистих вподобань та фінансових можливостей. Проте навіть якщо на покупку передбачений обмежений бюджет, не варто купувати аж надто дешеву білизну. Зазвичай така швидко втрачає форму й створює недостатній термоефект.

  Щоби не помилитися з вибором, найкраще такі речі купувати в спеціалізованих магазинах спортивного одягу. Наприклад, у Sportcity, де є широкий вибір чоловічої термобілизни з різними цінниками.  • інші новини