Як відбувається процедура сурогатного материнства?

    84

    «Зачаття в пробірці», як і сурогатне материнство, є важливим доповненням технології екстракорпорального запліднення. Цей метод дозволяє провести поєднання яйцеклітини та сперматозоїда в лабораторних умовах, а потім пересадити готовий ембріон в матку. Якщо через якісь причини жінка, яка бажає народження дитини, не може самостійно її виносити, використовують сурогатне материнство. Процес непростий і має свої особливості реалізації, які варто знати перед початком втілення заповітної мрії.

    Основні етапи процедури

    Реалізація програми сурогатного материнства https://feskov.ua/uk/services/ekz/ekz-z-surogatnoyu-matir-yu базується на поетапному виконанні всіх необхідних заходів.

    • Підготовка

    Відбувається ретельний підбір сурогатної матері, яка повинна відповідати таким критеріям:

    • мати вік від 20 до 35 років;
    • виховувати здорових (психічно і фізично) дітей;
    • бути здоровою та готовою пройти необхідну діагностику.

    В ідеалі сурогатна матір повинна мати резус-позитивний фактор крові. Додатково біологічні батьки можуть виказувати свої побажання до кандидатури. Якщо всі питання щодо вибору сурогатної матері вирішені, тоді переходять до наступного кроку.

    • Синхронізація

    Відбувається зодночаснення менструальних циклів генетичної та сурогатної матерів для вдалої пересадки готового ембріону. Для цього використовують гормональні препарати або метод натурального циклу. В останньому випадку контролюють рівень гормонів в крові та виконують ультразвукове дослідження ендометрію та яєчників.

    • Запліднення

    Проводиться за участю генетичних батька та матері, які в запланований час здають сперму або проходять пункцію фолікулів. Якщо подібні процедури пройшли успішно, тоді в спеціальних умовах виконують запліднення сперматозоїдами яйцеклітини та деякий час вирощують зародки.

    • Пересадка

    На 17 день від першого дня менструації виконують перенесення ембріонів в матку сурогатної матері через цервікальний канал або передню стінку матки. Зазвичай імплантують не більше 3 ембріонів, але в деяких випадках їхня кількість може бути збільшена, особливо якщо низькі шанси на приживлення.

    Результати процедури сурогатного материнства

    Перші дані з екстракорпорального запліднення можна отримати на 12 – 14 день після перенесення ембріона. Для цього визначають в крові бета-ХГЛ, який у випадку вагітності складає 101 – 4870 мОд/мл. Трохи пізніше в сечі також зростає концентрація цього гонадотропного гормону, тому за необхідності проводять додатковий аналіз. З 15 дня починається гормональна підтримка, яка зазвичай триває до 14 тижня ембріогенезу. Протягом всієї вагітності сурогатна мати знаходиться під ретельним наглядом лікарів.



    • інші новини