Як швидко висушити волосся без фена

  60

  4 способи на всі випадки життя.

  Що потрібно зробити перед сушінням волосся

  • Після миття розподіліть по волоссю кондиціонер, залиште його на кілька хвилин і змийте водою. Головне — не наносите засіб на коріння, інакше воно швидко стане жирним. Кондиціонер запечатує лусочки, роблячи волосся гладкішим. Це дозволить їм висохнути швидше.
  • Щоб висушити волосся без фена, запасіться двома-трьома рушниками з бавовни або мікрофібри. Останній матеріал найефективніше вбирає вологу, що дозволить значно скоротити час сушіння. Добре відіжміть волосся після миття, потім промокніть одним рушником, а потім замініть його на сухе і промочуйте волосся по всій довжині. Для довгої шевелюри можна використовувати ще один рушник.
  • Гаряча тканина швидше вбиратиме вологу. Прогладьте рушник праскою, після чого відразу оберніть ним мокре волосся і залиште до повного остигання.
  • Врахуйте, що густим і товстим волоссям знадобиться більше часу на сушіння, ніж тонким, пористим і рідким.

  Як швидко висушити волосся за допомогою паперових рушників

  Цей метод підійде для волосся будь-якої довжини та густини.

  Що знадобиться

  • Паперові рушники чи серветки (краще взяти багатошарові). Можна використовувати серветки з мікрофібри, вони ефективніше вбирають вологу;
  • гребінець.

  Що робити

  1. Після того як ви прибрали зайву вологу з волосся за допомогою одного або кількох рушників, акуратно розчешіть їх гребенем з широкими рідкими зубцями.
  2. Візьміть щільні паперові рушники або багатошарові серветки. Відокремлюйте невеликі пасма волосся і ретельно промочуйте кожну від коренів до кінчиків. Для одного пасма можна використовувати кілька серветок.
  3. Ще раз розчешіть волосся. Якщо вони залишилися вологими, потрясіть головою з боку на бік кілька хвилин — так шевелюра буде продуватися повітрям і остаточно просохне.

  Як швидко висушити волосся за допомогою гребінця

  Цей метод підходить для здорового неосвітленого волосся. Пошкоджені, ламкі та забарвлені у блонд можна травмувати, якщо розчісувати у мокрому стані.

  Що знадобиться

  Скелетна гребінець або будь-яка інша з широким розташуванням зубців.

  Що робити

  1. Ретельно відіжміть волосся рушником. Візьміть гребінець і почніть безперервно розчісувати їх по всій довжині, починаючи від кінчиків і поступово піднімаючись вище. Залежно від густоти та довжини волосся процес може зайняти різний час. Наприклад, для не дуже густого волосся до плечей знадобиться в середньому 15-20 хвилин.
  2. Щоб прискорити процес, потрясіть головою з боку на бік, повторюючи рухи фанатів на рок-концерті. Так волосся висохне ще швидше. Головне – не робіть занадто різких рухів і припиніть сушіння, якщо відчуєте запаморочення .

  Як швидко висушити волосся за допомогою пальців

  Цей спосіб підійде для коротких стрижок чи волосся середньої довжини.

  Що знадобиться

  • Мус або пінка для укладання волосся;
  • гребінець.

  Що робити

  1. Ретельно підсушіть волосся рушником. Нанесіть пінку або мус по всій довжині. Розчешіть волосся гребенем, розподіляючи укладальний засіб по всій довжині.
  2. Збивайте волосся пальцями від коріння до кінчиків. Можна періодично нахиляти голову вниз і скуйовджувати шевелюру в такому положенні.
  3. У міру підсихання надавайте укладанню потрібний напрямок. Можна додатково стискати пасма руками для створення додаткового об’єму або природних локонів.
  4. Зафіксуйте готове укладання лаком для волосся.

  Як швидко висушити волосся за допомогою вентилятора

  Незвичайний спосіб, коли на укладання волосся немає часу.

  Що знадобиться

  • гребінець;
  • побутовий вентилятор.

  Що робити

  1. Підсушіть волосся рушником, розчешіть по всій довжині, починаючи від кінчиків і поступово рухаючись нагору.
  2. Увімкніть вентилятор на повну потужність. Сядьте навпроти на безпечній відстані. Врахуйте: чим довше волосся, тим далі вам потрібно сидіти, щоб пасма не потрапило в лопаті. У процесі сушіння можна додатково прочісувати волосся гребінцем.


  • інші новини