Як правильно підібрати рюкзак для першокласника

  110

  Підготовка до школи – це не просто купівля необхідних речей. Коли ми готуємо дитину до першого класу, ми готуємо її до нових викликів та нових вершин. Наше завдання, як батьків, полягає не лише в придбанні ранця, але й у впевненості, що він принесе дитині позитивні емоції, допоможе натхненно навчатися та збереже здорову поставу.

  Рюкзак для першокласника має бути і естетично привабливим, і ортопедичним. Бренд Kite створює вражаючі рюкзаки, схвалені ортопедами. Вони дбають про те, щоб дітям було максимально комфортно. Усі моделі для початкової школи відповідають сучасним ортопедичним вимогам. Адже успішне навчання можливе лише тоді, коли дитина не втомлена, а її спина здорова.

  Ортопедичні рюкзаки Kite для першокласників мають важливі особливості, які забезпечують комфорт та підтримують правильну поставу:

  1. Запатентовані ортопедичні спинки Ergo Kids та Ergo Back. Їх розроблено з урахуванням анатомічних особливостей молодших школярів. Спинка щільно прилягає та адаптується під природні вигини хребта, розподіляючи вагу рюкзака рівномірно.
  2. Анатомічні регульовані лямки S-подібної форми. Вони широкі, м’які та дихаючі, легко адаптуються до плечей дитини, не тиснуть на них.
  3. Фіксуючі ремені. Нагрудний ремінь відіграє важливу роль у правильному розподілі ваги. Суттєво знижує навантаження на плечі та спину, закріплює рюкзак у найзручнішому для дитини положенні, щоб він не гойдався під час руху.

  Рюкзаки Kite для початкової школи мають сертифікати IGR німецького Інституту Здоров’я та Ергономіки, а також схвалені ортопедами Інституту травматології та ортопедії НАМН України. Це свідчить про їх високу якість та відповідність стандартам ортопедії.

  • Також зверніть увагу на функціональність рюкзака. Коли дитина збирається до школи, вона повинна взяти з собою багато речей, від зошитів і підручників до гаджетів та обідніх ланчбоксів. Тому рюкзак повинен мати грамотно організований внутрішній простір з роздільниками та кишеньками для різних предметів.
  • Не менш важливою є міцність рюкзака. Дитина буде переносити його з класу в клас, відкривати та закривати його, носити у ньому різноманітні речі, незалежно від пори року та погодних умов. Рюкзаки Kite виготовляються з великим контролем якості, для їх створення використовуються міцні матеріали та надійна фурнітура. Особлива увага приділяється функціональним та декоративним деталям: плавно працюючим застібкам, надійній фурнітурі та яскравим елементам оздоблення.

  Каркасні чи м’які?

  Каркасні моделі з щільним корпусом ідеально підійдуть для активних дітей. Вони захищатимуть зошити та канцелярію від пошкоджень, адже панелі чудово тримають форму і не гнуться. В свою чергу, м’які рюкзаки мають перевагу у вазі, оскільки вони легші за каркасні моделі. Напівкаркасні наплічники поєднують у собі переваги обох типів. Тож з точки зору ортопедичності, байдуже, який тип конструкції ви оберете.

  Як підібрати розмір рюкзака?

  При виборі розміру рюкзака, зверніть увагу, щоб наплічник не був ні занадто великим, ні затісним. Верхній край має бути на рівні плеч, а нижній – не нижче 4 см від талії. Якщо ви обираєте рюкзак онлайн, виміряйте зріст дитини. Рюкзаки Kite у розмірі S призначені для дітей зі зростом 115-130 см, а розмір М підходить для дітей зі зростом від 130 до 145 см.

  Рюкзак має подобатися дитині та надихати її

  Не забувайте про дизайн рюкзака. Рюкзаки Kite пропонують широкий вибір трендових дизайнів, які відповідають смакам та вподобанням молодших школярів. Кожен рюкзак –  це взірець бездоганного стилю з фактурними оздобленнями, об’ємними елементами, різноманітними підвісками та навіть з підсвіткою. Особливо дітлахам сподобаються ліцензійні дизайни Kite з улюбленими персонажами та символікою: Likee, Tokidoki, NASA, Peanuts Snoopy, Hot Wheels, DC, My Little Pony, Transformers, Hello Kitty, Studio Pets, Juventus.

  Базові супутники рюкзака – це пенал та сумка для взуття. Kite пропонує капсульні набори “рюкзак+пенал+сумка для взуття”, які чудово поєднуються між собою. Вони дозволяють створювати неповторні образи та мають високу якість.

  Щоб обрати найкращу модель, обирайте разом з дитиною, адже діти обирають краще! Діти обирають Kite.