Як правильно доглядати за шкірою обличчя з допомогою засобів Elemis

  91

  Elemis – це всесвітньо відомий англійський бренд, який створює професійну косметику еліт-класу для догляду за шкірою обличчя і тіла. В асортименті компанії – більше сотні найменувань продукції. Засоби бренду розрізняються за складом, формулою, принципом дії. Але мають і дещо спільне. Створені за інноваційними технологіями з натуральних компонентів, косметичні продукти Elemis дають очікуваний результат і при цьому залишаються максимально безпечними для регулярного домашнього використання.

  Вибираємо косметику Elemis для різних типів шкіри правильно

  Одна з переваг косметики Elemis – широкий асортимент. Бренд випускає всі засоби, які зазвичай використовують для щоденного догляду за обличчям. А велике розмаїття косметичних лінійок бренду дозволяє підібрати оптимальні формули для щоденної рутини з врахуванням особливостей шкіри. Якщо ви плануєте вперше спробувати засоби цієї компанії та не знаєте, з чого розпочати, то ця шпаргалка допоможе вибрати з асортименту Elemis найкорисніші для себе засоби.

  Зразок щоденної рутини з використанням косметики Elemis:

  1. Очищення шкіри обличчя:
  • нормальна чи комбінована – Pro-Collagen Cleansing Balm;
  • суха чи чутлива – Pro-Radiance Cream Cleanser;
  • проблемна чи жирна – Superfood Facial Wash.
  1. Тонізування. На цьому етапі можна спробувати Balancing Lavender Toner – тонік з екстрактом лаванди, який підходить для всіх типів шкіри.
  2. Видалення ороговілих частинок шкіри:
  • нормальна чи комбінована – Papaya Enzyme Peel;
  • суха чи чутлива – Gentle Rose Exfoliator;
  • проблемна чи жирна – Dynamic Resurfacing Facial Pads.

  Засоби цього типу рекомендується застосовувати 1-2 рази в тиждень, залежно від особливостей шкірного покриву.

  1. Денний догляд за шкірою:
  • нормальна чи комбінована – Pro-Collagen Marine Cream;
  • суха чи чутлива – Superfood Day Cream;
  • проблемна чи жирна – Balancing Lavender Mattifying Moisturizer.
  1. Вечірній догляд за шкірою:
  • нормальна чи комбінована – Pro-Collagen Overnight Matrix;
  • суха чи чутлива – Pro-Collagen Oxygenating Night Cream;
  • проблемна чи жирна – Biotec Skin Energising Night Cream.
  1. Догляд за шкірою навколо очей. Одним із найкращих косметичних продуктів бренду такого типу є Pro-Collagen Eye Renewal. Цей крем гарно зарекомендував себе на різних типах шкіри.
  2. Додатковий догляд. Для пришвидшення регенерації шкірного покриву обличчя згодиться сироватка Dynamic Resurfacing Facial Serum, а для сповільнення вікових змін – Pro-Collagen Super Serum Elixir.

  Щоби заспокоїти та запустити процеси відновлення клітин, можна скористатися маскою Herbal Lavender Repair Mask. Для шкірного покриву, який потребує інтенсивного зволоження та ліфтинг-ефекту, корисною буде маска Pro-Collagen Marine Mask. До речі, в серії Pro-Collagen є й засоби для захисту обличчя від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання. Зокрема, влітку особливо корисним може стати Marine Cream SPF 30.

  Де в Україні продають оригінальну косметику Elemis?

  Практично всі види продукції бренду Elemis в Україні можна придбати в інтернет-магазині професійної косметики FABO. Оскільки магазин напряму співпрацює з виробником, то замовляючи на сайті FABO косметику Elemis, можна бути впевненим в оригінальності товару. До того ж і ціни в цьому магазині вельми привабливі.  • інші новини