Гальмівні колодки для Volkswagen — ваша впевненість і безпека під час водіння авто

  68

  Гальмівні колодки є одним із найважливіших елементів системи зниження швидкості й повної зупинки автомобіля. Ці запчастини використовуються майже в усіх видах колісних транспортних засобів. Колодки взаємодіють із поверхнею колеса і забезпечують перетворення сили натискання на гальмівний момент. В автомобілях марки Volkswagen використовуються системи зниження швидкості з гідравлічним приводом. У такому випадку, елементи притискаються до колеса спеціальною рідиною, що надходить з центрального циліндра.

  По суті, гальмівні колодки є складним витратним матеріалом, тому їх псування є неминучим. Надважливо вчасно міняти ці елементи, нехтувати якістю запчастин не варто. Якщо виникає потреба в придбанні нових деталей, купити гальмівні колодки VW в Україні краще в перевіреного постачальника.

  5 ознак зносу гальмівних колодок

  Більшість автовласників дотримується рекомендацій виробників машин і запчастин. Вони здійснюють заміну деталей згідно з термінами, що вказані в технічному паспорті транспортного засобу або інструкції до витратних матеріалів. Виробники виміряють припустимі строки використання в кілометрах пробігу та визначають наступні норми для різних типів колодок:

  • дискові — 10 000 км;
  • барабанні — 30 000 км.

  Проте ця інформація є приблизною, тому що на швидкість зносу будь-яких запчастин завжди впливає низка факторів, як-от інтенсивність використання авто, стиль водіння, умови експлуатації машини. Зважаючи на це, варто звертати увагу на ознаки, що можуть свідчити про псування колодок. Найпоширенішими з них є:

  1. Відповідний сигнал індикатору зносу.
  2. Свист або рипіння в момент гальмування.
  3. Провалювання педалі.
  4. Вібрація під час зниження швидкості.
  5. Помітне зменшення ефективності гальмування.

  Навіть одна з цих ознак є приводом для перевірки стану авто. Якщо проблема полягає саме в зношених колодках, варто обрати нові елементи. Зробити це можна просто онлайн: https://ukrparts.com.ua/category/tormoznie-kolodki/c-19/volkswagen/.

  Які колодки обрати?

  Обираючи нові гальмівні колодки, варто розглянути якомога більше варіантів. Сьогодні на ринку автотоварів пропонуються наступні типи виробів:

  • Напівметалеві. Фрикативна поверхня подібних елементів складається з близько 30 % частинок заліза, міді або графіту. Також до складу зовнішнього шару деталей входять синтетичні наповнювачі, модифікатори тертя.
  • Органічні. Вироби з гумових та скляних волокон із додаванням високотемпературної смоли, вуглецю, кевлару.
  • Низькометалеві. Деталі з органічних матеріалів та частинками сталі або міді. Завдяки наявності металів у складі поліпшується ефективність гальмування та теплообмін.
  • Керамічні. Фрикативний шар у цьому випадку складається переважно з абразивів природного походження.

  Гальмівні колодки будь-якого типу ви знайдете в інтернет-магазині за посиланням — https://ukrparts.com.ua/. Також тут можна підібрати деталі, що будуть на 100 % сумісні з конкретною моделлю авто.