Дентальна імплантація: що треба знати про цю процедуру

  90

  Напевно, про імплантацію зубів чув кожен, але коли доходить до реальної справи, в багатьох виникає безліч питань. Пацієнтів цікавить, як відбувається імплантація зубів, скільки триває, в чому плюси та мінуси імплантів тощо. Отже, про все по черзі.

  Що таке імплантація зубів

  Імплантація – це технологія повноцінного відтворення втраченого зубу, за допомогою вживляння імпланта, на якому фіксується коронка. Імплантат – титановий стрижень, що фіксується у щелепній кістці та імітує зубний корінь. На імплантат встановлюється абатмент – спеціальний «перехідник» між стрижнем та коронкою.

  Переваги та недоліки імплантації

  Київська стоматологія Healthy Dent спеціалізуються на дентальній імплантації вже більше 10 років, тому лікарі клініки знають всі переваги технології:

  • повне відновлення функціональності та естетики зубного ряду: штучний зуб на вигляд не відрізнити від «рідних» і міцністю їм не поступається;
  • нетравматично для інших зубів: для встановлення імпланту та коронки не треба обточувати та депульпувати сусідні зубі, як це відбувається при використанні мостовидних протезів;
  • швидка адаптація: день-два і пацієнт забуває, який зуб штучний, а який натуральний. Дикція та комфортність життя після заміни відсутнього зуба тільки покращуються;
  • рекордний строк служби: імплант зуба розрахований на десятиліття експлуатації. Окремі виробники дають довічну гарантію на імпланти, ясна річ, за умови дотримання правил уходу за зубами.

  Ще один плюс імплантації – не стоматологічний, а психологічний, але надзвичайно важливий для щасливого життя: в людини з красивими зубами неодмінно підвищується самооцінка та впевненість у собі.

  Із мінусів – вартість послуги, причому неважливо, це стоматологія Києва чи іншого міста: ціни на імплантацію вищі, ніж на інші види протезування зубів.

  Показання та протипоказання до вживляння імплантів

  Імплантація проводиться за наступними показниками:

  • відсутність одного чи декількох зубів;
  • вік пацієнта від 18 років.

  Всі, хто прагне повноцінної заміни втраченого зуба, відтворення нормальної дикції, жувальної функції та естетики зубного ряду, можуть розглядати імплантацію, як ефективний метод.

  Але є випадки, коли стоматологічна клініка вимушена відмовити пацієнту в імплантації. Протипоказання до операції:

  • атрофія кісткової тканини;
  • важкі гематологічні захворювання;
  • активна фаза променевої або хіміотерапії;
  • важкі психічні розлади;
  • алергія на матеріал, з якого вироблені імпланти зубів.

  Як відбувається імплантація зубів: поетапна процедура

  Сьогодні дентальна імплантація проводиться за двома протоколами: одноетапним та двоетапним. Класична двоетапна процедура в стоматології Healthy Dent включає такі етапи:

  1. Діагностика та підготовка ротової порожнини до операції.
  2. Встановлення імплантів під місцевою анестезією.
  3. Зняття швів через 7-10 днів.
  4. Фіксація формувачів ясен через 3-6 місяців.
  5. Ще за 2 тижні – встановлення абатменту. Зліпки щелеп та виготовлення коронки.
  6. Встановлення постійної коронки.

  Одномоментна імплантація передбачає вживляння імпланту одразу після видалення зубу. Таким чином виходить скоротити процес на 3-6 місяців.

  Скільки коштує імплант

  Ціна на імпланти зубів залежить від типу та бренду виробу. Але слід враховувати, що остаточна вартість імплантації формується також з додаткових процедур, наприклад, остеопластики, вартості тимчасової та постійної коронки тощо.

  Стоматологічна клініка Києва «Хелсі Дент» проводить одноетапну та класичну імплантацію «під ключ». Вартість імплантів від 12600 грн. Детальну інформацію про ціни можна дізнатися під час консультації в стоматології.