7 кроків, які допоможуть досягти мети

  317

  У лютому 2003 року американська газета USA Today опублікувала результати одного цікавого дослідження. За рік до цього учасники експерименту поставили собі мету на наступний рік. В результаті лише 4% тих піддослідних, які не записали своїх цілей, змогли їм слідувати. А серед тих, хто зберігав новорічні обіцянки письмово, відсоток тих, хто зміг їх виконати, склав 46%.

  Проведене дослідження показує, що однієї постановки цілей недостатньо. Необхідний конкретний план щодо їх досягнення. Скористайтеся спеціальною формулою, яка допоможе вам розробити план дій.

  Крок 1

  Визначте, чого ви хочете досягти у будь-якій сфері діяльності. Чітко сформулюйте своє бажання та детально запишіть його. Так ви поставите перед собою конкретну мету , яка завжди буде на увазі.

  Крок 2

  Встановіть дедлайн для досягнення мети. Якщо це вимагає багато часу, розбийте її на кілька частин. Для кожної проміжної мети встановіть свій дедлайн.

  Крок 3

  Складіть список всього, що потрібно зробити для досягнення цієї мети. Перелік можна поповнювати за необхідності.

  Крок 4

  Сформуйте план зі списку необхідних дій. Розставте пріоритети та визначте, що потрібно зробити насамперед. Деякі дії ви зможете вчинити лише після завершення інших. Розставте їх у потрібній послідовності.

  Пам’ятайте про правило 20/80: 20% зусиль дають 80% результату. Не зациклюйтесь на дрібницях, які не принесуть багато користі.

  Крок 5

  Визначте перешкоди, які можуть перешкодити досягненню мети. Можливо, вам не вистачає певної навички чи якоїсь інформації. Постарайтеся усунути фактори, що обмежують вас, і отримати необхідне.

  Крок 6

  Після попередніх кроків негайно починайте роботу. Довіртеся інтуїції та зробіть те, що наблизить вас до мети. Головне — почати рухатись у потрібному напрямку.

  Крок 7

  Сформуйте звичку щоранку планувати свій день і щодня виконувати як мінімум одну дію, яка допоможе досягти свого. Ви побачите, що ціль цілком досяжна. В результаті з кожним днем ​​вам легше рухатиметься вперед.