5 способів купити айфон за низькою ціною

  92

  iPhone давно уже став найпопулярнішим смартфоном. Це і не дивно, адже саме цей телефон зарекомендував себе як один з найтехнічніших пристроїв на ринку. Проте, не можна, не зазначити, що гаджет має достатньо високу ціну. Далеко не кожен зможе собі дозволити його придбати. Ми проаналізували усі способи купити телефон за зниженою вартістю та відібрали найкращі.

  Методи, які дозволяють купити айфон зі знижкою до 70%:

  1. Trade-in

  Дуже простий спосіб отримати велику знижку при покупці, це скористатися послугою обміну старого смартфона на новий. Завітайте у магазин, де доступна така опція. Консультант оцінить старий гаджет і прорахує знижку на нову модель.

  Важливо розуміти, що, якщо у Вас старий телефон Android, не всі сервіси здійснюють їх обмін. Ціна таких пристроїв також значна нижча, ніж у iPhone.

  Це пов’язано з можливостями вторинного використання гаджета. Айфон можна не тільки відновити, а і задіяти як донора для запчастин. У Android немає такої потреби, оскільки ринок таких телефонів значно ширший та дешевший.

  2. Відновлений смартфон

  Відновлені гаджети — айфони бу, що пройшли докладний огляд та відновлення оригінальними запчастинами, які відповідають стандартами Apple.

  Такий пристрій зазвичай має певні візуальні недоліки або ж є у абсолютно ідеальному стані. В Україні є компанії, що спеціалізуються саме на відновленні техніки. Зверніть увагу на те, що у їхньому асортименті є найновіші гаджети. Тобто ви легко зможете знайти серед них актуальну модель.

  3. Б/у айфон

  Цей метод має найбільше недоліків. Однак, значна частина людей його досі використовує. Для того аби придбати айфон у форматі б/у, скористайтесь майданчиками для розміщення оголошень. Перед покупкою обов’язково перевірте продавця та фото, які він опублікував. Таке невелике розслідування допоможе вам убезпечитись від шахраїв:

  • Зробіть гугл-пошук фото. Система одразу виявить чи не були ці світлини вкрадені.
  • Перевірте номер, вказаний у оголошенні,  через пошукову систему та спеціальні додатки. Є велика ймовірність, що ошукані покупці вже встигли залишити відгук про цей контакт.
  • Звіртесь з IMEI, вказаним на коробці гаджета. Якщо упакування не збереглося, найкраще уточнити інформацію відносно “чистоти” індивідуального номера у правоохоронців.

  4. Скористайтесь спецпропозицією

  Більшість магазинів регулярно проводять розпродаж телефонів. Часто знижку отримують одні з найновіших моделей. Це пов’язано з тим, що продавець прагне привабити нових покупців і хоче отримувати прибуток кількісно. Проведіть моніторинг. Знайдіть магазини, що мають хорошу репутацію, збережіть бажані айфони та отримуйте сповіщення про зміну їх ціни.

  5. Обирайте модель минулого покоління

  Проведіть об’єктивну оцінку ваших потреб. Чи дійсно вам потрібен саме флагман та найпрогресивніший варіант, або ж достатньо простої моделі минулого покоління. Насправді більшість людей не потребують найбільш інноваційних гаджетів.

  Використовуючи ці поради, ви легко оберете айфон за найнижчою ціною.