5 правил вибору коляски

    90

    Коли в сім’ї дізнаються про майбутнє поповнення, щасливі батьки та їхні родичі починають думати про «придане» для малюка. І одним із головних предметів цього «приданого» є перший дитячий транспорт. Який варіант обрати – питання непросте. Справа в тім, що коляски в Україні представлені різними брендами, вони відрізняються конструктивно, за призначенням, якістю.

    Більшість мам, особливо якщо мова йде про первістка, про візочки мало що розуміють. Адже їм, скоріше за все, не доводилося піднімати коляску з дитиною на якийсь поверх або буквально пробиратися взимку через снігові замети. Розберемо основні моменти, на які треба звернути увагу.

    1. Люлька чи універсальна модель?

    Коляска-люлька розрахована на малюків від народження до 6-8 місяців. Вона виконана у вигляді колесного шасі і цільного лежачого кузова. Моделі «2 в 1» та «3 в 1» дозволяють міняти блоки в залежності від віку дитини та потреби. В таких візочках передбачена люлька, прогулянковий блок (в «3 в 1» додатково йде автокрісло). Якщо ви хочете витратити кошти один раз, то обирайте універсальну модель. Якщо ж є можливість придбати декілька варіантів, то можете спочатку придбати люльку, а потім придивитись зручну прогулянкову модель.

    2. Враховуємо сезон

    Важливо правильно обрати візочок з врахування кліматичних особливостей і пори року. Якщо малюк має народитися весною, то обирайте більш легкий варіант. Зверніть увагу на матеріали, з яких виготовлена коляска. Вони повинні пропускати повітря, мати захист від ультрафіолетового випромінювання. На холодний сезон бажано обрати утеплений візочок. Деякі моделі комплектуються теплим конвертом.

    8T2sxz5N3VaCXQRCfNCuoorv0ak79Z_YwmndL4X7iWVzT6JCBvFy8I5YA4Q7tkzzpJCocGsw7o6tMwohnAkUNjl1kkQQhN56me6Q8E9rdrPY3ZDJzI0D58wQe2bXKxxMxznPZKWJC1O_5gwYRQM

    3. Колеса – чи важливий їх розмір

    Обираючи дитячий візочок, майте на увазі приблизний маршрут, який вам знадобиться долати. На теплий період року, якщо прогулянки будуть по асфальтованим тротуарам, можна обрати модель з акуратними колесами невеликого розміру. А ось якщо стан доріг незадовільний (нерівності, вибоїни), то з ними краще «впораються» колеса більшого діаметру. Також має значення кількість колес. Триколісні моделі легші та маневреніші. Вони легко входять в повороти та добре розвертаються з місця. А от чотириколісні моделі більш надійні. До того ж вони розраховані на вагу, що на 3-5 кг більша, ніж у триколісних.

    6EXEFRsJJUUxY3kYc5h_TprnTKGz268iP_MReJzOGqvY-h9UCErUoow0O4STrBLdNHQaoZ9jQd0diNOlVQMrW_9jj3pvdNGn7GRC3bLxdZ5JVj0mL2N0vJ9ctqOT9DsXnd58Mr0-LHsKteM_Jpo

    4. Габарити дитячої коляски

    Перед тим як придбати візочок, який вам сподобався, зверніть увагу на ширину шасі. Дізнатись цю інформацію можна в технічному паспорті товару. Важливо, щоб коляска вільно проходила крізь дверний отвір чи ліфт. Якщо ви обрали складний варіант, поцікавтесь розмірами візочка в складеному вигляді (чи помістить в багажник авто).

    5. Виробник

    Якісний візочок не може коштувати дешево. Як показує практика, комфорт та задоволення від прогулянок повністю виправдовує затрати на придбання гарної коляски. Довіряйте перевіреним брендами. Наприклад, Anex, Bugaboo, Chicco, Cybex, Stokke.