11 тенденцій у дизайні обручок у 2023 році

  450

  Обручки є символом вічного кохання та вірності, і вони мають довгу історію в культурі різних народів. З плином часу дизайн обручок зазнав численних змін: тут і традиційн золоті обручки і обручки з платини чи титану, різноманітні вишукані і нестандартні обручки.

  З кожним новим роком з’являються нові тенденції в дизайні обручок, які відображають сучасні уявлення про моду та стиль. У 2023 році ми можемо очікувати захоплюючих та креативних змін у дизайні обручок, які стануть справжнім втіленням сучасності та індивідуальності.

  Давайте заглибимось у світ найновіших тенденцій в дизайні обручок, які припадуть до душі модним нареченим у 2023 році.

  З чорними діамантами

  Чорні діаманти надають елегантного, унікального, сучасного вигляду, який просто неможливо відтворити з традиційними діамантами. Існують натуральні чорні діаманти та чорні діаманти, вирощені у лабораторних умовах. Різні типи діамантів можуть відрізнятися за ціною, але цей варіант дозволяє знайти ідеальну обручку з діамантом, не виходячи за рамки бюджету.

  Обручка з грушоподібним огранюванням

  Якщо шукаєте ідеальну обручку, є кілька різних огранювання каменів. Грушоподібне ограновування надає кільцю елегантного, майже королівського вигляду, який миттєво виділяє його. Класичний варіант включає один круглий камінь на простому елегантному кільці.

  Масивне кільце

  Хоча обручки в мінімалістському стилі неймовірно елегантні, в 2023 році популярністю користуються масивні обручки, які є сміливим варіантом.

  Масивні обручки бувають різних форм і розмірів. Незалежно від того, чи подобаються чорні діаманти або смарагд, таке кільце може поєднувати в собі обидва варіанти. Ці обручки виготовлені з особливою ретельністю і розраховані на тривалий термін служби.

  Хвиляста обручка

  Хвилясте кільце – це новий тренд, популярність якого зросла за останні кілька років. Такі прикраси можуть включати унікальне каміння, яке вигідно підкреслює їх форму. Хвилясті обручки більш химерні, але неймовірно модні та популярні у 2023 році.

  Зі смарагдом

  Якщо не подобаються діаманти, подумайте про обручку зі смарагдом. Ці каблучки неймовірно красиві, а камінь має унікальний зелений колір, який відрізняє його від інших. Найкраще смарагд виглядає на золотому кільці, але також можна вибрати кільце, в якому смарагд доповнюють інші камені.

  Більшість людей вибирають обручку з діамантами по обидва боки від центрального каменю, але також це можуть бути додаткові смарагди. Одного смарагду в центрі більш ніж достатньо, щоби привернути увагу.

  Обручка з каменем у глухій оправі

  Коли справа доходить до обручок, багато сучасних обручок мають дизайн, який утримує центральний камінь на місці за допомогою декількох закріпок. У той час як камінь завжди підтримується, конструкція, що несе, ретельно захована, щоб ніхто не міг її помітити.

  Глуха оправа використовується для каменів, які можуть бути коштовними та крихкими, захищаючи їх.

  Каблучки в оправі, як і раніше, виглядають елегантно, з єдиною відмінністю — тонким металевим контуром навколо каменю. Ці обручки підходять для всіх видів каменів і призначені для захисту навіть найтендітніших центральних прикрас.

  Вінтажні обручки

  Іншою зростаючою тенденцією у 2023 році стануть вінтажні прикраси. Вони неймовірно унікальні та містять масу цікавих деталей.

  Багато хто може взяти вінтажне кільце у батьків або бабусі з дідусем і відреставрувати його, щоб він відповідав сучасній епосі. Це може бути проста заміна каменів, виправлення гравіювання або навіть включення частини вінтажного кільця у щось нове. У будь-якому випадку стиль та елегантність вінтажних кілець можуть стати чудовим місцем для пошуку натхнення.

  Набірна обручка

  Навіщо задовольнятися одним кільцем, якщо їх може бути два? Набірні кільця — тенденція в дизайні обручок в 2023 році, оскільки вони виглядають елегантно. Також це дозволяє додати кільцю ще більше деталей та каміння.

  Діаманти “сіль та перець”

  Якщо не можете вибрати між білими та чорними діамантами, чому б не вибрати варіант, що поєднує обидва? Діаманти “сіль і перець” надають унікального вигляду в порівнянні з більш традиційними обручками. Діаманти з унікальними дефектами можна використовувати для створення неймовірних візерунків та малюнків.

  Базовим кольором може бути комбінація кольорів, що надає таємничість усьому діаманту. Можна вибрати простий варіант з одним центральним діамантом, так і вибрати кільце з діамантами меншого розміру.

  Незвичайні деталі

  Обручки необов’язково повинні бути стандартними та простими. Вони можуть бути надзвичайно унікальними, щоб підкреслити індивідуальність людини. Саме тому багато хто воліє додавати незвичайні деталі в обручки.

  Хоча звичайною деталлю, яку багато людей додають до обручок, є гравірування, є й інші, більш тонкі варіанти. Вони включають унікальні візерунки і малюнки, які можуть символізувати певні події в житті.

  Обручка з розсипом каміння

  Обручки з розсипами діамантів також є весільною тенденцією, що набирає обертів у 2023 році. Така прикраса може містити два, три чи навіть десять діамантів замість одного центрального. Розсип діамантів або інших каменів надає кільцю унікального вигляду в порівнянні з більш мінімалістичними варіантами.

  Для такого кільця використовуються камені різного розміру, тому кожен може вибрати дизайн, що сподобався.  • інші новини