10 причин, чому офіс краще віддаленої роботи

  113

  Віддалена робота довгий час вважалася несправжньою. В уяві офісного персоналу працювати з дому означало вставати до полудня, ліниво робити щось під серіальчик, а вже до 18-ї години закінчувати робочий день і відпочивати. Пандемія змусила перейти на віддалення тих, хто раніше й не думав про це. І виявилося, що все не так райдужно.

  Звичайно, хто і в офісі не надто напружувався, тепер зміг по-справжньому розслабитись. Проте трудяжки з жахом виявили: тільки здається, що ти працюєш із дому. Насправді ж ти живеш на роботі. Невипадково 34% тих, кого перевели на віддалення, мріють повернутися до кабінету.

  Звичайно, за дистанційного формату економиш час на дорозі та зборах. Але робота в офісі теж має свої плюси.

  1. Зрозумілі початок та кінець робочого дня

  В офісі все чітко: прийшов до початку робочого дня, працюєш, обідаєш, працюєш і у фіксовану годину йдеш. Переступаєш поріг будівлі та розумієш: на сьогодні все. Можна перейти на домашні турботи, розваги та інше, не пов’язане зі справами.

  Віддаленики часто починають працювати за офісним графіком, щоб зістикуватися з колегами. А ось закінчити день складніше, бо ще ось тут трішки треба доробити, там дошліфувати. Та й іти нікуди не треба. Тому складніше переклацнути в голові метафоричний тумблер з роботи на відпочинок.

  2. Обладнане робоче місце

  Коли почалася пандемія і людей почали масово відправляти на віддалення, виявилося, що багато будинків не мають умов для роботи. Немає відповідних столу та стільця, комп’ютера, тому що особисті справи можна вирішувати і зі смартфона. У когось був один ноутбук на всю родину. І звичайно, він був потрібний кожному її члену. Якщо вдома працює чи навчається багато народу, добре б кожному також мати власне приміщення для цього, щоб не заважати один одному під час дзвонів .

  В офісі із цим простіше, адже місце обладнає роботодавець.

  3. Простота організації зустрічей та виїздів

  Звісно, ​​багато зустрічей зараз можна організувати дистанційно. Але іноді треба побачити очно. Крім того, деякі співробітники повинні відвідувати різні інстанції та засідання.

  Робота з офісу забезпечує комфортніші умови для цього. По-перше, там зазвичай є переговорка. Додому клієнта звати досить дивно. По-друге, на зустріч треба збиратися, одягатися, зачісуватися. В офісі ви вже ошатні та зачісані.

  4. Робочі матеріали під рукою

  І знову: значна частина корисних матеріалів сьогодні є в електронному вигляді. Про доступ до неї мають подбати айтішники компанії. Але представники різних професій продовжують працювати із паперовими носіями. Теки підшитих документів, креслення, архівні дані — заради цього все одно доводиться їхати в офіс.

  5. Менше відволікаючих факторів

  В офісі до вас на коліна не прийде мурчати кішечка. Діти не увірвуться з криками до кімнати під час онлайн-конференції. А павутиння в кутку не змусить підвестися і затіяти генеральне прибирання .

  6. Серйозніше ставлення домочадців

  Якщо працюєте з дому тільки ви, решті членів сім’ї часто складно сприйняти це всерйоз. І важко пояснити, що ви не зможете зустріти водопровідника, тому що зайняті. І швидко збігати по довідку в середині робочого дня теж не вийде.

  Коли ви йдете в офіс, від роботи вас вже так завзято відривати не будуть.

  7. Простота передачі

  Хоча існує безліч засобів зв’язку, особисто обмінюватися якимись відомостями простіше. А ще ви постійно перебуваєте з колегами в одному інформаційному полі та знаєте, що відбувається в компанії. За онлайн-комунікації загальна поінформованість страждає.

  8. Спілкування

  Вигоряння, тобто синдром, що виникає внаслідок хронічного стресу на робочому місці, визнали хворобою . Проте спілкування всередині професійного колективу, почуття причетності допомагають полегшити його симптоми. В офісі ви отримуєте це сповна.

  9. Бонуси роботодавця

  Вакансії продовжують заманювати ігровою приставкою, бібліотекою та тренажерною залою. Але як ними користуватися, якщо все це в офісі, а ви ні.

  10. Більше руху

  Як би близько не був ваш офіс, до нього треба дістатися. Це в будь-якому разі більше кроків, ніж із ліжка до стільця. А рух взагалі – це життя і джерело гормону радості ендорфіну.