Національний парк Фіордленд

1305

Редьярд Кіплінг назвав Національний парк Фіордленд “восьмим чудом світу”, і не важко зрозуміти, чому. Високі вершини гір відображені в подібній дзеркала воді небесного кольору. Доноситься з усіх сторін грім водоспадів, величні стіни дерев … це місце просто захоплює дух.

Краса Звуку Мілфорд настільки захоплююча і потойбічна, що це місце використовувалося при зйомках фільму «Володар кілець». Дивлячись на ці фотографії, стає зрозуміло, чому Пітер Джексон вибрав саме Фіордленд, адже здається, що немає більш чарівного місця, ніж це. На фото нижче м’які пастельні кольори фіорда під назвою Мілфорд:

Мілфорд Саунд – фіорд, недалеко від Тасмановому моря. Перш, ніж морські води затопили його, це була льодовикова долина, а її бурхливі кручі були сформовані льодом. Гори тут злітають НЕ значні 5,500 футів (1,675 метрів), в той час як сам басейн з фіордом падає до 1,280 футів – на 390 метрів нижче рівня моря. Гора Христина та Гори Дарран на світанку:

Ці місця також відомі драматичними водоспадами. Є два постійних водоспаду: – Стерлінгскій, який падає вниз на 508 футів (155 метрів) до води, і водоспад Боуена, який падає на 531 фут (162 метра). Є також безліч маленьких водоспадів, ні їх вода розноситься вітром, перш ніж потрапити на землю.

Національний парк Фіордленд (1)

Національний парк Фіордленд (2)

Багаті золоті кольори на заході:

Вершини гори Фіордланд взимку:

Моховиті скелі в Мілфорді:

Національний парк Фіордленд (6)

Національний парк Фіордленд (7)

Коли йде дощ, з'являються сотні водоспадів, які спускаються вниз по навколишніх скелях:

Ллється каскадом водоспад:

Люпин Рассела, на шляху до Мілфорд:

Величні Піки Національного парку Фіордленд:

Чудовий вид на долину.

Вид під час дощу:

Зима в національному парку:



• не пропусти