Чи є вампіри в Японії? Незвичайне кафе в Токіо (6 фото)

489

Яка географія вампірських штучок? Люди зазвичай пов’язують їх з Трансільванією, а над тим, чи вампіри в інших країнах, замислюються мало. А даремно. Потрапити в лігво родичів Дракули можна де завгодно. Один невірний рух – і ви в напівтемному залі, а у вашій тарілці лежить летюча миша . Не дивуйтеся, в японській столиці можна випадково забрести в кафешку в багрових тонах, де замість столиків – гробики, а звичайний кетчуп на тарілках виглядає більш ніж зловісно при світлі канделябрів.

Заповзятливі японці знайшли цікаве рішення для інтер’єру кафе. Відвідувач незвичайного закладу потрапляє з яскравого світла в незвичну оцю темряву. Усередині холоднувато, як в підвалі або склепі, і обстановка тривожна. І тільки незворушні офіціанти ведуть гостей туди, звідки їм уже не втекти, не скуштувавши вампірської кухні.

В очі «жертвам» кидається в першу чергу велика кількість червоного, звучить барокова музика, по дорозі раз у раз трапляються шестикутні труни, прикрашені свічками в канделябрах, а хрести і черепи наполегливо нагадують про тлінність всього сущого. Незвичайний дизайн кафе змушує фантазувати далі, так що хочеться запитати, з якого дерева зроблені палички для їжі? Так, про всяк випадок: адже ніхто не знає, чи вампіри серед відвідувачів або персоналу закладу.

Моторошно? Зате можна бути впевненим, що похід в готичне кафе запам’ятається надовго. Не кожен день вдається відчути себе персонажем фільму жахів, в той же час розуміючи, що насправді ви в цілковитій безпеці. Тут і нагодують, і напоять … Правда, ось на цьому хотілося б зупинитися окремо.

Вампірське кафе не розраховане на туристів (повна секретність, а ми-то ще думали, є на вампіри в Країні висхідного сонця), тому в меню – суцільні ієрогліфи. Зате їжа – цілком інтернаціональна: любителів гострих відчуттів годують блюдами французької, італійської та японської кухні.

Вампірського колориту додають деталі на зразок форми для салату у вигляді шестикутного труни або кривавого хреста з соусу. Зате, впоравшись з основними стравами, можна насолодитися летючою мишкою на десерт. На цьому гострі відчуття не закінчуються, бо настає час розплати. Обід на двох затягне більш ніж на сотню доларів (ось де справжні вампіри!).

Чи є вампіри в Японії? Незвичайне кафе в Токіо (6)

Чи є вампіри в Японії? Незвичайне кафе в Токіо (5)

Чи є вампіри в Японії? Незвичайне кафе в Токіо (4)

Чи є вампіри в Японії? Незвичайне кафе в Токіо (3)

Чи є вампіри в Японії? Незвичайне кафе в Токіо (2)

Чи є вампіри в Японії? Незвичайне кафе в Токіо (1)