Tesla тимчасово зупиняє збірку Model 3

  331

  Це пов’язано з поліпшенням виробничої лінії

  Компанія Tesla оголосила, що тимчасово зупиняє збірку Model 3 для «поліпшення роботи автоматики».

  За словами співробітника заводу, про це було оголошено раптово.

  Орієнтовно, компанія припинить роботу на 4-5 днів. Ці дні оплачуватися не будуть, тому деяким співробітникам запропонували використовувати відпустку, а частина працівників тимчасово переведуть на інші посади.

  У заяві для преси в компанії уточнили, що хочуть поліпшити виробничу лінію, прибравши «вузькі місця» для підвищення швидкості випуску.

  Крім цього, Tesla опублікувала відповідь на журналістське розслідування про велику кількість травм на заводі. У компанії заявляють, що перевірили правила реєстрації травм і не знайшли підтвердження заявам працівників про нібито системі заниження травматизму.

  Відзначимо, що Model 3 – найдешевша модель Tesla, на яку вже оформлено понад півмільйона замовлень. Компанія планувала ще в 2017 році вийти на виробництво п’яти тисяч машин на тиждень, але до кінця березня 2018 роки вдалось подолати позначку в 2000 машин.

  Незважаючи ні на що, акції Tesla, після публікації чергового квартального звіту, практично повністю відіграли падіння і повернулися на рівень початку весни.


  • не пропусти

  • магазин