“Їй потрібен ворог”: психолог пояснив проблеми Савченко

  169

  Позафракційний народний депутат Надія Савченко, яку підозрюють в підготовці терактів і поваленні державної влади, є несистемним політиком і здатна розкриватися тільки в умовах конфлікту.

  Таке припущення в ефірі ObozTV висловив психолог, експерт з питань невербальної комунікації Валентин Кім.

  “Потрібно розуміти, що Надія Савченко, це особистість, яка максимально повністю реалізується в умовах конфлікту. Чим сильніше конфлікт, який навколо неї існує, тим більший у неї посил максимально повно розкритися, тим більше у неї можливостей мобілізуватися. Грубо кажучи, їй потрібен ворог і чим він масштабніше, чим сильніше і явніше загроза, тим більше вона здатна себе проявити. Ходити о 9 ранку на роботу – це не її, вона поза системою, вона поза кордонами, вона любить постійно їх порушувати”, – зазначив він.

  За його словами, саме перебування в російському полоні стало зоряним моментом для колишньої льотчиці.

  “Коли вона перебувала в полоні, як би це парадоксально не звучить, але для її особистості це було максимально корисний час. У цей період вона розкрилася максимально і отримала максимум того, на що розраховує: повага, визнання і т.д. Вона як демонстративна особистість змогла реалізуватися саме в цей період”, – додав психолог.


  • не пропусти

  • магазин