“Пробили дно”: киян обурили понівечені станції метро

  310

  У Києві повністю заклеїли рекламою центральні станції метрополітену.

  “Міська влада в особі представників рекламної галузі пробила чергове дно. Гарний мармур центральних станцій метро тотально заліплений рекламою. Дотримання палітри станцій, яку задумали архітектори? Ні! Не чули! Повага до дизайну станцій як цілісного архітектурного комплексу? Ні, так не вважаємо”, – написав Богдан Гдаль на сторінці в Facebook.

  Він опублікував фотографії станцій “Палац Україна”, “Олімпійська” та “Театральна”, які неможливо впізнати через засилля реклами.

  “Подивіться тільки на їдкі сині і бірюзові кольори Uber на станції “Палац Україна”. Спробуйте побачити в таких умовах зелений мармур на “Палаці спорту” і червоний на “Театральній”, – зазначив киянин.

  За його словами, список заліпленех станцій за останній час став мало не тотальним, особливо, якщо станції наближені до центру.

  “Я вже не кажу про рекламу в самих вагонах, коли всі вікна заліплені рекламою, хоча в правилах розміщення такої реклами в місті прямо написано, що на прозорих поверхнях цього не можна робити. Я не кажу про рекламу на шляхових стінах, яка не враховує ніякі правила естетики і ліпиться впритул до букв, які формують назву станції”, – додав Богдан.

  Користувачі під постом підтримали киянина і висловили своє невдоволення.

  “Мракобісся”, “Станції метро Києва раніше вважалися одними з найкрасивіших в Європі. Тепер навряд чи”, “Рекламобісся”, – написали вони.

  Світлана Моткова додала, що на таких станціях “аж нудить від реклами”.

  “І ніде дітися – вона всюди, прямо насильство якесь, знущання”, – додала вона.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин