Зірвиголовам і п’яницям приготуватися! Нові зміни ПДР в Україні

  68

  Зірвиголовам і водіям, які дозволяють собі їздити в стані алкогольного сп’яніння, варто приготуватися до нових Правил дорожнього руху.

  У 2018 року МВС, Мінінфраструктури, Укравтодор, Укртрансбезопасность і поліція розроблять зміни, які будуть спрямовані на підвищення рівня безпеки на українських дорогах, пише Юрліга.

  Зокрема, будуть переглянуті положення щодо водіння в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, швидкості їзди і використання засобів зв’язку під час керування автомобілем. Також зміни стосуватимуться використання засобів пасивної безпеки і мотоциклетних шоломів.

  Переглянуть і положення щодо прав пішоходів, велосипедистів, і тих, хто використовує електромобілі, гіроборди, гіроскутери і сігвеї. А також – використання системи штрафних балів при стягненні за порушення, зафіксовані в автоматичному режимі.

  У 2018-2019 роках заплановано розробити проект концепції єдиної Національної бази даних дорожнього руху. Вона буде включати в себе дані про дороги, аналіз ризиків, аналіз ділянок концентрації ДТП, показники безпеки, дані про організацію дорожнього руху, водіїв, ТС.

  До 2019 року передбачена розробка необхідних актів щодо впровадження системи автоматичної фіксації порушень ПДР. Також заплановано підвищити державний контроль за дотриманням вимог безпеки дорожнього руху перевізниками як пасажирів, так і вантажів.

  А ще планується внесення змін до ДБН, які передбачають усунення поворотів на 180 градусів, перш за все в місцях, де часто відбуваються ДТП.

  Також будуть встановлення нормативні вимоги для того, щоб не допускати внесення в процесі експлуатації змін в конструкцію ТЗ, що погіршують характеристики їх безпеки і екологічності.

  Ці зміни є планом заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року. Він затверджений розпорядженням Кабміну від 28 березня 2018 року № 231-р.


  • не пропусти

  • магазин