Експерти: Вартість iPhone SE восени знизиться до рекордної позначки

  106

  Фахівці й аналітики з UBS прогнозують зниження вартості деякої продукції популярної американської компанії Apple восени поточного року в зв’язку з виходом нових гаджетів. Зміна цінової політики має торкнутися компактний смартфон iPhone SE.

  «Яблучна» компанія запланувала презентацію нових апаратів на вересень 2018 року, після якої вона скоректує вартість інших гаджетів, тому шанувальникам iPhone SE слід трохи почекати.

  Згідно з підрахунками експертів, ціна на згадану модель смартфона на території РФ повинна опуститися до мінімального показника, рівного приблизно 15 тисячам рублів, оскільки інтерес потенційних покупців переключиться на три новинки від Apple iPhone 9, iPhone X і iPhone X. Однак деякі фахівці вважають нелогічним презентацію 9 смартфона поряд з двома моделями з 10 лінійки, тому, швидше за все, пристрої отримають інші назви.

  Проте, вихід нової продукції незмінно пов’язаний з вимушеним зниженням цін на старі моделі, які почнуть користуватися меншим попитом, тому найближчим часом можна очікувати знижки на iPhone SE, iPhone 6, iPhone 7 і iPhone 8.


  • не пропусти

  • магазин