Samsung розробляє Galaxy Note 9 під назвою «Корона»

  92

  Хоча свіжий Samsung Galaxy S9 тільки-тільки з’явився в Індії, про його старшого брата – Samsung Galaxy Note 9 – вже ходять чутки. Про це повідомляє відомий експерт Еван Бласс.

  Вважається, що серія Note перевершує серію S за рахунок вбудованого стилуса, поліпшеної продуктивності і уваги до творчого ПО. Саме тому до неї, як правило, підвищений інтерес.

  Раніше повідомлялося, що вже в серпні 2018 року Samsung Galaxy Note 9 може з’явитися в продажу. Тепер, завдяки твіту Бласса, стало відомо кодове ім’я смартфона – “Корона”. Також був згаданий номер моделі: SM-N960U.

  Звичайно, саме по собі, назва нічого не дає, крім деяких ідей. Можливо, в смартфоні буде деяка фіча, яка стане “вінцем” пристрою, і допоможе Samsung знову випередити Apple. Також кодове ім’я допоможе журналістам і аналітикам краще орієнтуватися в інформації і полегшить пошук даних про майбутнє флагмані.

  Так чи інакше, зараз дуже мало відомо про Samsung Galaxy Note 9, адже ніяких значимих зливів не було. Єдине, в чому можна бути впевненим – в гаджеті буде присутній стилус S Pen.

  Інформації Евана Бласса можна і потрібно довіряти. Він став відомий завдяки своїм публікаціям в твіттері, що розкривають подробиці про електронні гаджети, які офіційно ще не були представлені. Практично завжди вони відповідали істині.


  • не пропусти

  • магазин