Медики назвали головні ознаки проблем із серцем

  192

  Медики стверджують, що часто люди не помічають ознаки, що вказують на проблеми з серцем.

  Вони назвали сигнали, що подаються серцем.

  Якщо у вас є хоча б один з них, то це вже привід для звернення до лікаря.

  * Біль, яка виникає при діяльності, що вважається звичною. Наприклад, танці, фізичні вправи, підйом по сходах. Якщо раптом при цьому болить голова, виникають задишка і дискомфортні відчуття за грудиною, то до цього треба прислухатися.

  * Хаотичне серцебиття говорить про те, то ритм роботи серця порушений. Доповненням до цього стану є запаморочення і дискомфорт у грудях. Якщо додаються задишка і занепад сил, то вирушайте якомога швидше в поліклініку.

  * Запаморочення свідчить про те, що робота серця відбувається зі збоями. Потрібно звернути увагу на симптоми, які цьому супроводжують. Не варто відкладати на потім візит до медиків, якщо є задишка, занепад сил, біль в області грудей. Особлива небезпека виникає, якщо до запаморочення додається втрата свідомості.

  * Набряки на ногах. Відзначимо, що опухлі щиколотки і гомілки спостерігаються при надлишку вживаної солі, вагітності або прийомі деяких медпрепаратів. Але це може свідчити і про проблеми з серцем.

  * Виникнення еректильної дисфункції в більшій частині випадків пояснюється порушеннями кровообігу через атеросклерозу.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин