Виграй грант на річну оплату свого навчання у ВУЗі

  124

  20 березня розпочався унікальний в Україні проект ScholarShip, який є досить популярнім в Європі та США. В рамках цієї програми студенти на конкурсній основі отримують матеріальну допомогу за певні академічні досягнення.

  Тепер і українські студенти мають шанс виграти грант на річну оплату свого навчання у ВУЗі у розмірі 12,7 тисяч гривень. Конкурс організовується завдяки сервісу ДельтаКредит та компанії зі створення та просування сайтів CyberShark. Нова програма може стати доказом того, що і в Україні ScholarShip зможе отримати відгук у студентів, які завдяки знанням бажають досягти більшого.

  Отже, якщо ти або твій друг студенти, ви маєте шанс виграти грант на оплату навчання в розмірі 12 700 грн. Щоб його отримати потрібно взяти участь  у конкурсі, переможців якого вибирає жюрі.

  Учасниками проекту ScholarShip-2018 можуть стати:

  • громадяни України, які навчаються в українських ВУЗах на 2-5 курсах,
  • студенти факультетів економіки і/або фінансів або факультетів маркетингу, менеджменту;
  • студенти, які навчаються на контрактній, денній або заочній формах навчання.

  Переможців в ScholarShip вибирають на конкурсній основі після написання аналітичної статті на рос. або укр. мовах. Стаття повинна бути унікальна, об’ємом 1000-3000 слів і раніше ніде не опублікована.

  Детальніше про умови конкурсу читайте на сайтах:

  • грант від ДельтаКредит: https://deltabank-online.com.ua/scholarship-ua/
  • грант від CyberShark: https://www.cybershark.com.ua/scholarship-ua/

  Оцінка всіх робіт буде проводитися в два етапи:

  1. Перевірка робіт та визначення трьох кращих робіт, авторів яких будуть запрошені на їх захист перед жюрі.
  2. Безпосередній захист статті перед жюрі. У результаті визначать переможця, а інші учасники отримають заохочувальні призи.

  Прийом робіт триває з 20 марта по 15 травня. Оцінювати роботи будуть з 16 травня по 1 червня. Нагородження пройде 5 червня 2018 р.


  • не пропусти

  • магазин