В Україні хочуть закрити 16 ТРЦ через порушення пожежної безпеки

  137

  В Україні в рамках перевірки громадських закладів на дотримання пожежної безпеки було знайдено більше 15 тис. порушень.

  Всього було перевірено понад 1,3 тис. об’єктів, заявив керівник Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін під час засідання уряду в середу, 11 квітня.

  Зокрема, під перевірку потрапили 937 шкіл, 56 лікарень, 326 торгово-розважальних центрів.

  Найгірша ситуація з дотриманням пожежної безпеки зафіксована в Донецькій, Сумській і Тернопільській областях, де до 60% закладів не виконали необхідні умови.

  За підсумками перевірки було складено близько 1,2 тис. адміністративних стягнень. Також до суду подали низку позовів на закриття 37 об’єктів – 16 ТРЦ, 18 дошкільних установ і шкіл, а також три лікарні.

  Крім того, ГСЧС вважає небезпечними для відвідування громадян ТРЦ “Магелан” і Dream Town в Києві через порушення пожежної безпеки.

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман також виступив за закриття ТРЦ і інших закладів, якщо в них виявлені серйозні порушення правил безпеки.

  “Якщо є серйозні порушення безпеки в місцях скупчення людей, потрібно просто закрити їх. Якщо ліквідовані всі проблеми, тоді працюйте. Всі ті, хто не змінить ситуації в своїх закладах, надішлемо екскаватори і перекопаємо входи. Іншого варіанту немає, якщо мова йде про безпеку людей”, – зазначив глава уряду.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин