В Україні “прикрили” канал ввезення авто на “евробляхах”

  352

  Оперативники Держприкордонслужби викрили схему незаконного ввезення в Україну автомобілів іноземної реєстрації та їх подальшої легалізації.

  Також було встановлено коло осіб, які незаконно взяли на себе повноваження державних органів, передає прес-служба ДПСУ.

  Відзначається, що механізм здійснення протиправної діяльності полягав у незаконному ввезенні в Україну з Польщі автомобілів польської та литовської реєстрації. При цьому використовувалися підроблені контрольні талони з відмітками прикордонної служби та митниці про перетин кордону.

  Всього було підтверджено незаконне ввезення через пункт пропуску “Ягодин” 131 транспортного засобу.

  “Після формування доказової бази на завершальній стадії документування проведено обшуки у приватних господарствах Любомльського району Волинської області, а це – 7 фігурантів справи. Як результат, повністю підтверджено злочинну діяльність і вилучено ще ряд транспортних засобів та велику кількість речей і предметів, які буде використано в якості доказів у суді”, – сказано в повідомленні.

  За інформацією прикордонників, в ході обшуків виявлено 4 незаконно ввезених транспортних засоби, 32 комплекти номерних знаків на автомобілі польської та української реєстрації, підроблені датоштампи прикордонних і митних органів.

  Також були знайдені окремі елементи відтисків і штампів українською та польською мовами, що використовуються для підробляння різних документів, підроблені печатки польських нотаріусів, більше 1 тисячі бланків контрольних талонів, понад 60 польських свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, близько 60 пакетів документів на автомобілі, в тому числі і підроблені бланки доручень на право керування, поліси страхування, договори купівлі-продажу.


  • не пропусти

  • магазин