У Раді Європи розповіли, навіщо Україна звільняла Савченко з полону

  289

  Українцям не варто соромитися підтримки позафракційного нардепа Надії Савченко під час перебування у полоні в Росії.

  “Савченко планувала страшний злочин і повинна понести за нього відповідальність. Таке буває. Герой може стати злочинцем, а злочинець – героєм. Корупціонер – чесним патріотом, а чесний патріот – корупціонером”, – заявив у своєму Twitter постійний представник України в Раді Європи.

  За його словами, боротьба за свободу Савченко була вигідна Україні політично.

  “Це була правильна історія для просування в світі наративу про війну Росії проти України. Юридично вона громадянка України, а значить має право на підтримку, якщо потрапить в біду за кордоном, так само як будь-який інший громадянин.

  Навіть якщо зараз Савченко знову викрадуть, ми повинні витягувати її назад, щоб її справа була розглянута в Україні та відповідальність вона несла в Україні за злочин, який вона планувала проти України”, – вважає дипломат.

  Він вважає, що теза про те, що треба закликати людей не створювати собі кумирів, – неправильна.

  “Посилання на цю біблійну тезу добре резонує зі свідомістю людей і збирає купу уподобань, але є одна заковика – під кумирами господь мав на увазі ідолів, тобто альтернативних йому богів, а не людей, якими можна захоплюватися і на яких орієнтуватися”, – пояснив український дипломат.

  Українцям як ніколи потрібні кумири, переконаний Кулеба.

  “Наше суспільство загнано в глибоке розчарування і зневіру. Нам як ніколи потрібні кумири, щоб вивільняти з суспільства нову енергію і вести людей вперед. Просто і щодо кумирів треба зберігати критичне мислення, не чіплятися за них, якщо виявиться, що вони несправжні, і нових вибирати спочатку головою, а потім трохи серцем”, – підкреслив постійний представник України в Раді Європи.


  • не пропусти

  • магазин