Пенсія в Україні 2018: кому і як підвищать

  1032

  У 2018-му році пенсії в Україні будуть підвищуватися в два етапи. І якщо влітку індексація на 62 гривні торкнеться близько мільйона людей, то в грудні підвищення ще на 62 гривні – вже близько 10 мільйонів пенсіонерів

  Українці, які виконали вимоги щодо стажу і потрапили “під осучаснення” пенсій, а таких близько 9 мільйонів, зараз отримують більше мінімалки, тому індексація в липні цього року їх не торкнеться, пояснює Обозревателю” старший науковий співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень Лідія Таченко.

  “У липні пенсії піднімуть у рамках індексації прожиткового мінімуму майже мільйону пенсіонерам. Це ті, хто не виконав вимоги щодо стажу і кому “дотягли до прожиткового”, – пояснює вчений.

  Так, згідно з прийнятим бюджетом, мінімальну пенсію в липні цього року піднімуть з 1373 до 1435 гривні, а в грудні – з 1435 до 1497 гривні. Грудневе підвищення торкнеться близько 10 млн українців, підрахували в Інституті демографії, саме стільки українців наразі отримують пенсії нижче 1497 гривень.


  • не пропусти

  • магазин