Новий циклон: Україну накриють сильні снігопади

  1977

  У вівторок, 20 березня, в Україні з Півдня увірветься новий циклон, який принесе сильний вітер і снігопади і охопить майже всю територію країни.

  Як розповіла синоптик Наталія Діденко, він почне ходу Україною з південного заходу – Одеська, Миколаївська, Вінницька, Чернівецька області.

  “Далі він буде переміщатися у північно-східному напрямку, поступово охоплюючи практично всю територію України. Це означає знову снігопади, посилення вітру, хуртовини, на півдні, де температура буде вищою, сніг перетворюватиметься у мокрий сніг”, – сказала синоптик в ефірі “Еспрессо”.

  Температура повітря в Україні буде залишатися низькою.

  Так, на півночі буде до -10 градусів, вночі на півночі, північному сході до -14, місцями – Чернігівська, Сумська, північ Київської області – до -14…-18 градусів.

  “У Києві завтра відчуємо вплив циклону, атмосферний тиск, температура залишатиметься низькою, в столицю підійде сніг з поривчастим вітром”, – додала Діденко.

  За прогнозом синоптика, поточний тиждень в цілому буде холодним, але з 25-26 березня в Україні почнеться відчутне потепління.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин